Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem olyan problémám lenne...

Nekem olyan problémám lenne hogy nekem két videokártyák van a gépbe az egyik AMD 7480 HD a másik AMD 6700 series?

Figyelt kérdés
Az eszköz kezelőben pedig csak az egyik látható és ezek szerint az egyik működik,megnéztem össze van dúgva csak sajnos azt nem tudom hogyan lehet azt megcsinálni hogy a másik videókártyád telepíteni vagy frissittéssel tudom azt elérni hogy az is mükődjön?
2017. szept. 9. 22:15
 1/3 MGéza ***** válasza:
100%
Nem tudod elérni, az a gyanúm hogy az egy processzorba integrált GPU. Mivel a HD 6700 szériával nem tud duálban működni, így vagy ezt vagy amazt tudod használni attól függően hogy hová dugtad a monitor csatlakozóját: ha az alaplapira akkor az integráltat használod, ha a kártyára akkor meg a kártyát. Egyébként milyen processzor van a gépedben?
2017. szept. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl A4-4000-ben van HD7480D.
2017. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de ezt nem értem pedig eddig jó volt egyépként a procim az AMD A4-4020 APU Radeon HD Grapics

A videókártyám: AMD Radeon HD 6700 Series

amd Radeon HD 7480D

2017. szept. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!