Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miket érdemes telepíteni egy...

Miket érdemes telepíteni egy 240gb-os ssd-re?

Figyelt kérdés
Miket érdemes illetve miket nem érdemes telepíteni ssd-re? Pl hallottam, hogy egy két program nagyon gyorsan kinyirja az ssd-ket. Ezek közül kerülne néhány dolog az ssd-re: google chrome, earth, office programok, gta v, adobe photoshop, premiere pro, lightroom, after effects, blender, avast.

2017. szept. 10. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Torrentes letöltésen kívül bármi mehet rá, az oprendszer, programok és néhány játék is sokkal gyorsabban tölt be mint HDD-ről.


Fontos megjegyezni hogy a játékoknál a betöltési időn segít az SSD, a teljesítményén nem, kivéve ha hibás volt a HDD és amiatt akadozott meg hogy nem tudta róla időben/rendesen beolvasni.

2017. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A torrentes letöltés miért nem mehet rá?
2017. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretnél, meg ami elfér rajt. Jellemzően én is azon tartom a programokat, meg az épp aktuális játékokat. A filmek, képek, zenék, játék telepítők meg mennek a vinyóra.
2017. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden mehet ra, torrent is... nem olyan konnyu kinyirni egy ssd t szoval nem kell parazni
2017. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a 250 gigás 960 EVO-n van az op rendszer, plusz mindegy egyéb alap program ezzel marad rajta 150 giga. Játékokból egyedül a battlefield 1-et tettem az SSD-re, mivel itt lehet profitálni hogy hamarabb betölt ha online vagy. minden egyéb film, kép, torrrent vagy offline játék (wirtcher 3 , Rise o.t. Tomb Raider) az 1 terrás HDD-re kerül. És ez eddig nagyon bevállt ebben a felállásban.
2017. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!