Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik beállításokat kell...

Melyik beállításokat kell használnom proci vcore beállítás és húzásnál?

Figyelt kérdés

Kérdezni szeretnék. Kezdő vagyok, több különböző videót megnéztem cpu feszültség és OC beállítással kapcsolatban. Félkövérrel kiszedtem azokat a részeket amiben nem vagyok biztos.

Advanced - OC tweaker - cpu configuration

multi core enchancement - enabled-re kell állítani

cpu ratio - All Core-ra, itt majd be kell írni 43-46 között egy értéket

dram configuration

- Load CMP settingsnél az autó értéket kell átállítani az XMP 2.0 Profile 1-re.

Voltage configuration

CPU Vcore Voltage

Auto beállítást Fixed Mode-re, majd megadni a Fixed Voltage(v) beállításban egy összeget: 1.250-1.375 között. Tesztelgetni mindegyik beállítás alatt, hogy stabil és hűvös marad a rendszer.

CPU-LOAD-LINE configuration Az egyik videóban azt mondták, hogy LEVEL1-re a másikban azt, hogy LEVEL 5re kell tenni.

Az ACPI Configuration menüpontot belül az ACPI HPET TABLE-t Disabled-re kell állítani. Ezt csak az egyik videóban említették. Ezt én Enableden hagytam.

A VRM spread centrum-ot is disabled-en kell.

Amit nem értek, hogy a srácnál is bevolt kapcsolva az Intell Speedstep, ami elmondása szerint abban segít, hogy terhelés nélkül a óra magja nem a max 4,2ghz-en megy hanem a takarékos 800mhz-en működteti a gépet. Elég sokszor csak netezek, filmezek ezért jó lenne nekem is ez a beállítás.



2017. szept. 11. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt így mindet.


Milyen proci, alaplap, -ááá... ezt nehogy megoszd velünk, kutyát nem érdekli mit akarsz húzni.

A legjobb az lenne ha Te magad húznál a pics/ába ennyi ésszel.

2017. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

asrock z170 k4 gaming

i7-6700k

2017. szept. 11. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!