Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer ES1-533 notebook probléma?

Gryphon kérdése:

Acer ES1-533 notebook probléma?

Figyelt kérdés

Hali! Vettem egy ilyen notebook-ot.


Processzor gyártó intel

Processzor típus Pentium® Quad Core™ N4200

Processzor magok száma 4

Videókártya integrált

Memória 4GB DDR3

Memória órajel 1600 MHz

Merevlemez 500 GB


Problémám az lenne, hogy a fent levő win10 iszonyatosan lassú volt, a gép akadozott alatta. feltettem a 8.1-et (x64) de ugyanolyan lassú. Meg tudná valaki írni hogy miért? illetve nem találok normális drivereket hozzá. nagy segítség lenne ha működőt tudnék keresni, mert 1-2-hőz kiírja h nem elég a rendszer? Ez már milyen? nem is értem. tudnátok segíteni? elsődlegesen hogy neten fogjak rajta legalább. eszközkezelőben ismeretlennek írja, ha jól emlékszem realtek volt. fel is tettem , de a fentebb írt hibaüzenettel elutasított.


2017. szept. 11. 16:13
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

ez esetleg? tudom h wi7, de sztem lényegtelen.

2017. szept. 11. 16:17
 2/6 A kérdező kommentje:

15,6" (1920 x 1080) kijelző

ez kimaradt, nem tudom mennyire kellhet. de lehet h a video driver frissítés megoldotta volna?

2017. szept. 11. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
megtaláltam hivatalosan a drivereket, de win 10 x64-re vannak. gondolom ez nem gond. de miért lassú a gép alapban szűz állapotban?
2017. szept. 11. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ezen az olcsó N jelzésű processzorok min d ilyen lassúak, kb 10 éves szint, félrenyúltál ezzel a laptopal
2017. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vissza tudom vinni, tegnap beszéltem velük. Viszont nem értem hogy egy ugyanilyen gépen, csak 2x2,14-es procival miért nincs gond? illetve egy 6-8 éves gépen is elmegy a windows, ezen miért nem akar normálisan szaggatás nélkül futni (tálca megnyitása stb). És miért árulnak ilyet? mások szerint simán vinnie kellene, lehet csak hardware probléma? Azért egy 4 magos (tudom kicsi) 1,1-es procin nem fut a win 10? :)
2017. szept. 13. 04:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy borzasztóan gyenge széria, azért árulják, mert olcsó és sokan veszik, hiába fut el a Windows egy 6 éves processzoron, ha a mostani weboldalak döcögősen fognak futni rajta, jobban jársz, ha visszaviszed és veszel egy Hp 250 G5öt i3 processzorral, 120ezer körül van
2017. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!