Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes e várni fekete pénteki...

Érdemes e várni fekete péntekig (Black friday)?

Figyelt kérdés

Gépet szeretnék vásárolni, a keretem 190000-200000 Ft. Amit eddig összeállítottam :

Aerocool v3x advance ház

Fsp hexa 500W táp

Gigabyte ga b250 d3h alaplap

Intel i5 7400

8 GB gingston, ddr4, 2133MHz (ártól függ hogy 1x8 vagy 2x4gb-os modul)

Wd ezek hdd (7200RPM, 64MB)

A videokártya pedig gigabyte gtx 1050 ti, vagy gtx 1060 3 GB, szintén gigabyte.

Elsősorban tapasztalatokat szeretnék, hogy ti mennyivel olcsóbban tudtatok hozzá jutni egy adott hardverhez ezen a napon. Illetve ha több időd van, egy véleményt is elfogadok a kinfigról!

Előre is köszönöm a segítséget! 😀



2017. szept. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fognak változni az árak addig, BF nélkül is. Ha ilyen távlatokban gondolkozol, nem érdemes nagyon számolgatni, ezek a hardverárak nagyon mozognak.
2017. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem nagyon szoktak hardverekkel akciózni. Tavaly azért emlékszem, hogy voltak, de igazából annyira minimális akciók vannak, hogy nem érdemes rá várni. Bár az igaz, hogy a videokártya árak addigra mindenképp javulhatnak a bányászat lecsengése miatt.
2017. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi a segítséget!
2017. szept. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!