Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olyan problémába ütköztem,...

Egy olyan problémába ütköztem, hogy ha az eredeti fülesem van bedugva, nem hallom az ismerőseimet TS-en vagy Discordon keresztűl?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, a hangkeverőben, hogy a TS-t meg a Discordot más bementnél nyissa meg (tehát a gép eleljén lévő fejhallgató bementnél, szóval oda is be kell dugjak egy fülest, hogy halljam a többieket) de csak ennél a két alkalmazásnál. Át tudnám ezt állítani valahogy.

#hang #TS #hangekverő
2017. szept. 11. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszeresen állitgatja a windows frisitéseknél a hangbemenetet.Discordnál fogaskerék -> Voice -> jobb felül output device, teamspeaknél asszem Playback almenü. Nem nagyon lehet több 2-3 lehetőségnél, nézzegesd meg mindet, ha nem ismered fel nevükről a füleseket.
2017. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, sikerűlt megoldani :)
2017. szept. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!