Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchestert ha átrakok egy...

Winchestert ha átrakok egy másik gépbe, akkor gond nélkül meg fogja jeleníteni az előző gépemen lévő adatokat?

Figyelt kérdés
Szétszedtem egy gépem, és gondoltam akkor már el is adhatnám az alkatrészeket, de azért az adatokat egyszer még át kéne fésülni, gondolom a winchesteren van. Kérdés, h ha már eladtam a régi alkatrészeket, alaplap stb., akkor a winchester egy másik gépbe betéve még megjeleníti azon a gépen lévő adatokat?
2017. szept. 14. 19:34
 1/5 Rednekxter37 válasza:
Ha nem elsődleges vinyónak akarod használni akkor igen , lehetséges hogy ezzel is beindul nem 100% de ha van egy másik a gépbe és azon rendszer van az a jobb megoldás.
2017. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg fogja jeleníteni (legalábbis egy átlagos rendszernél igen, ha valami lemeztitkosítás volt alkalmazva akkor nem biztos). De ugye azt tudod, hogyha el akarod adni a winchestert is, és nem akarod hogy az új tulajdonos megszerezze az adataidat, akkor nem elég sem a sima törlés majd lomtár ürítése, sem a gyorsformázás. Windows Vista és újabb rendszerek teljes formázásnál elméletileg véglegesen letörlik a dolgokat, vagy pl a DBAN-t ( [link] ) külön a lemez teljes törlésére csinálták, de Windows 8-tól van beépített lehetőség is teljes törlésre.
2017. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
100%
Ha az előző felhasználó jogosultsága alá tartozó mappát akarsz megnyitni, megeshet, hogy üresnek mutatja. Jobb gomb> Tulajdosnágok> Biztonság> Teljes hozzáférés adása "Mindenki" beírása után.
2017. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. szept. 14. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2017. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!