Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigról?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus Crosshair VI Hero

CPU: Ryzen5 1600

CPU hűtő: Corsair H100i v2 (+AM4 kit)

Ram: Corsair 2x8gb ddr4 3000MHz

Vga: Asus rog strix gtx1080

SSD: Samsung 850 evo 120gb

HDD: WD 3T

Táp: CoolerMaster g750m 750w (olvastam itt ilyen kérdésnél hogy ez a táp egy hulladék tuningra, de most elsősorban nem tuningolnék de a tápot még nem szeretném lecserélni (persze ha tuningra kerül a sor egyből csere, de jelenleg ez a táp már megvan) tuning nélkül viszont jó ez a táp ugye?)


Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat!



2017. szept. 16. 01:28
 1/3 A kérdező kommentje:
1440p-re, majd esetleg későbbiekben magasabb felbontásra lenne a gép!
2017. szept. 16. 01:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Értelmetlen pénzkidobás ennyit költeni egy már "nem mai" konfigurációra. Minek veszel egyéves VGA-t 200 ezer forint felett, mikor a nemsokára érkező következő generáció oda-vissza fogja verni jóval olcsóbban? Az 1080 iszonyatosan túlárazott, messze nem olyan erős mint amennyibe kerül. De ha a pénz nem számít és 1-2 éven belül lecseréled akkor nem szóltam.

Ott van az SSD, 120GB? ne viccelj, 250GB-os is sokszor kevés, pláne mivel játszani akarsz az új játékok simán 50-60GB-ot nyomnak, azokat meg egyértelműen nem HDD-re telepíted.

2017. szept. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem írtam le, bocsi az kimaradt hogy a vga is megvan jelenleg.

Az SSD-re úgy gondoltam csak a rendszert telepíteném. A többi mindenséget pedig a HDD-re.

2017. szept. 16. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!