Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookoknál mit jelent, ha...

Notebookoknál mit jelent, ha van hozzá eredeti Windows?

Figyelt kérdés

Szeretnék notebookot venni és olyat szeretnék, aminek van eredeti Windows 10 operációs rendszere. Több webáruháznál is ott van, hogy "operációs rendszer: Windows 10 64 bit".

Ez mit jelent általában? Van hozzá egy Windows 10 dvd és nekem kell telepítenem, vagy a gyártó eredetileg a gépre telepítette és már azonnal lehet is használni?



2017. szept. 16. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire azt, hogy már rajta van, amikor átveszed.

DVD-t nem adnak manapság hozzá.

2017. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor hogy tudom újratelepíteni a Windows-t, ha valamilyen hiba lenne a géppel? Vagy esetleg vissza lehet állítani az eredeti állapotot valamilyen Windows funkcióval? Na és ha (márka)szervízbe kerül, mert elromlott, hogy igazolom, hogy van egy eredeti Windows-om és nem egy hamis változat van?
2017. szept. 16. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz hozza Cd kulcsot, altalaban a notir aljara van ragasztva.
2017. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
notebook*
2017. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudom újratelepíteni dvd nélkül a Windowst?
2017. szept. 16. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Pendriveról is lehet
2017. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na és ha nincs hozzá eredeti windows 10 dvd, csak egy cd kulcs, akkor miről fogom újratelepíteni a windows 10-et, ha elromlik a gép, vagy a szoftver? Hiszen nincs eredeti windows 10 dvd és pendrive sem.
2017. szept. 16. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Csinalsz magadnak egy ujratelepito lemezt/stick-et.

[link]

2017. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!