Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Várjak vagy, vagy ne az új...

Várjak vagy, vagy ne az új generációra? (Intel i7 8. gen)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek megéri kivárni az új 8. generációs i7-re és megvenni azt, vagy talán amikor kijött van esély, hogy a 7700k ára lejjebb csúszik?



2017. szept. 17. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, megéri. 6 magos lesz 4 helyett.
2017. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már most megvettem a 7700k-t, nem hinném hogy nagyon lejjebb fog menni az ára, meg szerintem elég drágák lesznek egy ideig az új procik, és nem éri meg azért az 5-10 fps-ért
2017. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az új 8. generáció ahogy #1 is írta 6 maggal jönnek ki. Ezért nehéz a döntés, bár remélem hogy lga1151 re jönnek ki.
2017. szept. 18. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

LGA1151 lesz, de NEM lesz kompatibilis a mostani chipsetekkel, az új Z370 kell majd neki!

Amúgy a kérdésre felelve, IGEN, érdemes várni.

2017. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lesz kompatibilis a régebbi (pff régebbi...) alaplapokkal, mert más chipset-et támogat majd. Ennyit a PC bővíthetőségéről. Szerintem nem fogja megérni, új alaplap+alapból túlárazott Intel CPU. Inkább akkor egy felsőbb kategóriás Caby Lake / Skylake i5 vagy i7.
2017. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!