Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Quake champions -ban hogyan...

Quake champions -ban hogyan kell elsajátítani az aimot? 1 napos játék után is csak átlag 5 killem van, és hiába hitelem az ellenfelet nem hal bele . Ötletek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevallom nem játszottam még vele csak a régivel. Viszont néhány dolgot kipróbálhatsz. vedd lentebb az egér érzékenységét, nem mindig az a jó ha gyors mert már egy apró bemozdulás is elég és már nem oda lősz. Maradj folyamatosan mozgásban, hogy ne tudjanak megölni, használd ki az aréna adta lehetőségeket. Minden fegyvernek más tulajdonsága van ezért mindegyikné más taktikát alkalmazz, pl rakétavetővel ne lövöldözz távolra, mert azt könnyen kikerülik, arra ott a railgun. A nem hitscan fegyverekkel általában a mozgó ellenség elé kell lőni, mert ha közvetlenül rá lősz addigra már arréb állt. Ajánlott egy ideig egy menetnél egy fajta fegyverhez ragaszkodni, amíg el nem sajátítottad mindet. A netkapcsolatod nem tudom milyen, de ez is sokat számít egy ilyen gyors játéknál mint a quake champions
2017. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem lézeres egered van, mert az hatalmas hátrány ebben a játékban.
2017. szept. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó az egér , cs go -val toltam sas rank szinten , nem játszok magas sensen 2.0 ,dpi 500 , de én hitelem ezerrel az enemyt de alig akar meghalni, mások meg ép hogy rám lőnek ugyan azon fegyóval és hamarabb meghalok ! ez miért is van ?
2017. szept. 19. 02:14
 4/4 A kérdező kommentje:
csak sok a cheater gci !
2017. szept. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!