Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GeForce GTX 745-öt akarok...

GeForce GTX 745-öt akarok venni, az alaplapomba jó e és a tápegységem ki hajtaná e, és AM2-es alaplap-ra lehet e rakni AM1-es vagy AM2+ FM2 esetleg AM3 procit, AM2-es procik közül van e erősebb és 4 magos proci?

Figyelt kérdés

Tápegység: Kolink Core 300W (KL-C300)

Alaplap: ASUS N2NPV-MX

Ezt a VGA-t akarom venni: [link]

Prociból egyenlőre az AMD Athlon 64 X2 6400+ akarom venni

Nincs sok pénzem csak éppen annyi ,hogy fejleszem a gépem még ha régi harverekkel is akkor is tehát azzal ne is jöjjön ide senki ,hogy vegyek xy procit,vga-t meg gépet!



2017. szept. 20. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Am2-es lapba csak am2-es procit tudsz bele tenni. Nézd meg, hogy pontosan mit támogat az alaplapod.
2017. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Okés azért kérdeztem ,mert már mondták nekem azt ,hogy az alaplapomba bele menni egy AM3-mas proci AMD Athlon II X2 255 3.1GHz AM3 !!! azt mondták ez bele megy,de én ezt nehezen hiszem el!
2017. szept. 20. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Néhány am3-as proci benne van az alaplapod támogatási listájában. Ez is. Csak rá kellett guglizni.
2017. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a legjobb proci amit tehetsz bele az a Phenom IIX4 945 , de csak használtan ha szerencsével találsz.

Le kell majd frissítened az alaplapod 5005-ős számú biossal.

[link]


a tápegységed nem jó. Sőt egyenes veszélyes. Azt minimum cseréld le egy delta , fsp 350 wattosra , hardverapron kapsz 2-3 ezer forintért !Az athlon x2 procid mellett nem fogsz észre venni javulást játékoknál mivel elavult már 13 éve és gyenge . gtx 745 ugyan olyan áron megy mint a gtx 750 ti , tehát érdemesebb lenne azt venni majd és 2 gigást minimum . Az alaplapod 8 gigáig támogat és ddr2 -es foglalat csak is 2 gigás modulokat tehetsz bele maximum egy sin-be mivel annyit tud kezelni így 4x2 gigára lesz szükséged. Remélem segítettem !

2017. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szántóvető ***** válasza:

"Szállítás: Nem szállítható Magyarországra"

18-ért van gt 1030 a hardveraprón,én inkább azt választanám a helyedben.ettől függetlenül a szóba jöhető procik elég gyengék,még a 4 magosak is.a szóba jöhetők közül talán egy x4 945 lenne jó,ilyet 9ezerért hirdetnek hardveraprón.

2017. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De gtx 750 Ti-nek több a fogyasztása nem ,ezért akarok gtx 745-öt de ez akkor azt jelenti ,hogy a tápom gtx 745-öt sem hajtaná ki és azt ,hogy nem szállítható Magyarországra hol találtad meg mert én sehol nem látom azt ,és a gt videó kártyákkat inkább hanyagoljuk ,mert mindenki a gt kártyákat sózná az emberre ami nem játékra való hanem munkára ,nem értem gamer-nek szánt pck-be miért azokat raknak miért nem inkább használt kártyát ,és a gt kártyák rossz áron is kaphatoak ,na de mind1 gt 1030 nem hiszem ,ebayon van 10 ezer forint alatt de nézzünk meg akkor egy gt vga-t ,de csak akkor ha a GTX 745-öt tényleg nem bírja a tápom és azt aminek a linkjét ki raktam ide tényleg nem hozható be magyarországra,ezekre majd válaszoljatok ,hogy bírná e a tápom meg magyarországra behozható e és ,hogy hol lehet meg nézni ,hogy be lehet e hozni?!

Kinéztem azért magamnak egy régebbi ,de még mindig valamennyire jó kártyát ,de ebből is DX11-es kéne:

[link]


Na meg itt egy gt 740:

[link]

2017. szept. 20. 22:42
 7/11 szántóvető ***** válasza:
"De gtx 750 Ti-nek több a fogyasztása nem ,ezért akarok gtx 745-öt"-a 745-nél erősebb a gt1030 és kevesebbet is fogyaszt.a többi gt-szériás kari felejtős,amiket lenkeltél szintén felejtősek.inkább a 750k proci beszerzésén gondolkozz el gondolkozz el,a 4 mag ellenére sem fogyaszt többet viszont jobb teljesítményt nyújt.
2017. szept. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kolink Core 300W ez egy codegen beles táp !!! akkor egy neked hol jó fajta ????

Ez egy low profile kártyát sem bír el úgy hogy ne égjen le !!! Egy fsp 150 w vagy delta táp többet le tud adni ténylegesen mint ez a kínai vacak ami szét fog durranni !! Majd meglátod !

2017. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké barátomnak ,van egy tápegysége amit el is ajándékozna nekem azt mondta ,ez már el bírná a gtx 745-öt M-Tech MTE350W ?
2017. szept. 21. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező most szívatsz vagy direkt csinálod ? mert szerintem te troll vagy ! ugyan olyan codegen beles kínai táp! felmész szépen hardveraprora és veszel egy 350 wattos fsp tápot 2-3 ezer forintért ! Amíg nem tudod mi az hogy minőségi és nem kínai beles táp , addig ne erőlködj !
2017. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!