Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptophoz csatlakoztatott...

Laptophoz csatlakoztatott billentyűzet problémák?

Figyelt kérdés

A laptopom beépített billentyűzetével felléptek némi problémák. Egy bizonyos ideig(1-2 hónap) Nem állmódomban újat szerezni így más alternatívát kell választanom. Csatlakoztattam egy régebbi - még PS2 csatlakozós - billentyűzetet, de nem működik. Már barangoltam az interneten megoldás felé de egyik sem működött. A billentyűzet jó. Az usb csatlakozók jók. A PS2/USB adapter is jó. Tehát nem igazán értem mi a baj.


A ÉRTELMES válaszadóknak előre is köszönöm.



2017. szept. 23. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel nézd meg.

2017. szept. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De én nem billentyűzetet szeretnék venni, hanem ezt a problémát áthidalni. Be fogok szerezni egy új beépített billentyűzetet csak még a fent említett időn belül ez nem fog megvalósulni. Addig pedig a másik alternatíva marad.
2017. szept. 23. 06:34
 3/7 anonim ***** válasza:

PS2 billentyűzet hibája, hogy nem hotplug. Ha nem kikap-

csolt állapotban dugod be átalakítóstul a gépbe, hanem

menet közben, közel sem biztos, hogy működni fog.


Nem mindegyik USB adaptert tudja értelmesen kezelni a laptop.

2017. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De már így is próbáltam. 3 adapterrel és 4 billentyűzettel. De nem sikerült. Az usb csatlakozók viszont jók.
2017. szept. 23. 12:43
 5/7 Robivosi ***** válasza:
Esetleg nézd meg a Bios-ban, hogy az Usb Legacy Enabled legyen, ha még be tudsz lépni a lapitopi bill.-ről. Vegyél ki minden más usb eszközt a gépről. Egyébként egy mezei usb billentyűzet ezer pár száz pénzbe kerül és akkor megszabadulsz a bosszankodástól.
2017. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van usb billentyűzetem de egyetemista vagyok és nehezen tudnám cipelni mindig. Otthonra gonfoltam jó megoldás lenne amig beszerzek egy új beépített billentyűzetet. Viszont beléptem a BIOS-ba de ott semmi ilyen jellegű szöveggel nem találkoztam. Pontosan hogyan keressem?
2017. szept. 23. 22:01
 7/7 Robivosi ***** válasza:
Nem tudom milyen Bios-od van. Nekem az Advenced->Usb Features menüpont alatt lehet beállítani. Ha nem megy, akkor az op.rendszered Vezérlőpult->Kezeléstechnikai központban be lehet kapcsolni a képernyő billentyűzetet amit egérrel lehet kezelni. Vagy 2 ezer körüli összegért lehet összehajtható gumibillentyűzetet venni.
2017. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!