Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit is hogy bányászak egy GTX...

Mit is hogy bányászak egy GTX 150ti-al?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még nagyon uj vagyok a dologban 1 hete bányászgatok. Több kérdéssem is lenne, mit is lenne érdemes bányászni , dual vagy sima mining jobb ? A Másik dolog hogy nem értem hogy egyeseknek hogy van akkora kereslete hogy eléri a napi 4 dollárt is hasonló Hash-el(nekem olyan -14 van) , mig én 2 nap alatt kaptam 1 dollárnyi ETH, én értettem valamit félre vagy kellene valamit állítgassak ? Azonkívül hogy overclocoltam a kártyát és beraktam a poolt mást nem nagyon tettem. Köszönök minden tanító jellegű választ.



#bitcoin #mining #Ethereum #bányászás tgx 1050 ti #claymore mining
2017. szept. 23. 23:40
1 2
 1/14 Dongaben ***** válasza:
100%

OK!

Ezt írod: "2 nap alatt kaptam 1 dollárnyi ETH..." Az van vagy 250 Ft. Mennyi áramot használtál el erre?

A "tanító jellegű válaszom":

Ne csináld! "Milliós" gépek kellenek ahhoz, hogy értelme legyen. Ha nincs, akkor csak pillanatok alatt tönkrevágod a mostani géped! Ennyi.

2017. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb teljesítményü és többkártyás rendszerekkel érdemes nekifogni. Egy gtx 1050 ti-vel nekivágni olyan, mintha kávéskanállal akarnád ellapátolni a szaharát.
2017. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Már alig várom, mikor megkapod a villanyszámlát...
2017. szept. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

1 darab kártyával haha !

még matek sem kell ahhoz hogy ki számold megéri e !

lehetséges sárga lapos vagy ..

2017. szept. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1 db 1050Ti alig fogyaszt, úgyhogy a villanyszámlat annyira nem fogja megdobni, az viszont igaz, hogy így nem éri meg csinálni.
2017. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze.. nem is gondoltam arra hogy már megélhetésnyi értéket fogok bányászni . A kártya az tényleg keveset fogyaszt , és amúgy is kb 24/7 ben megy a gép és elég sok időt tétlenül és ebben az időben gondoltam hogy termeljen kicsit . Addig a pontig szeretnék eljutni mig ennek a segítségével plusz általam összetudok rakni egy külön gépet. Vagy ezt beállítom fullba csak több kártyával. Viszont ahoz képest amiket néztem forumokon valamivel irtó kevesebbe produkálok , a hasonló szempontokhoz képest. MEg amúgy is nem az volt a kérdés hogy megéri-e nekem , hanem hogy miket kellene tegyek hogy jobban mennyen ..
2017. szept. 24. 08:53
 7/14 anonim ***** válasza:

"miket kellene tegyek hogy jobban mennyen .."


A 2-es válaszoló már leírta.

2017. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

ha 750 gtx,akkor ebben a pillanatban :

[link]


minimális profit ..de van(áram levonva )


tanács : amit eddig irtak, hülyeség

..tipikus hozzáállás : nem tudom mi az ,hallottam róla

és mondok valami nagyon velöset


privátban tudok segíteni(link,fórum)..ha többet szeretnél tudni

2017. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még mindig várom annak az embernek a jelentkezését, aki kriptobányászatból gazdagodott meg. Jönnek az adatokkal, hogy X ezer forintot keres havonta tisztán, én meg pár óra túlmunkával többet keresek, mint ő egész hónapban a bányászattal. Az évszázad üzlete, valóban...
2017. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést komolyan átgondoltad ? :D

1. Azért nem látszik nagyrészt az összeg mivel folyamatos vissza forgatást csinál mindneki , a megkeresett pénzt ujjab kártyákba öli , amit ugye tudjuk nem olcso.

2. Nem is arról van szó hogy elég jól lehet vele keresni, mivel azon kívül hogy nézegeted az árfolyamokat meg hogy minden stimmel-e a gépekkel más dolgod nincs. Amíg te a plusz óráddal fárasztod magad , aki bányászik a 3 sörit issza és röhög a markába. Idö- pénz.

2017. szept. 25. 16:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!