Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mellyek a legjobb ár/érték...

Datruth kérdése:

Mellyek a legjobb ár/érték arányú kártyák bányászatra?

Figyelt kérdés
figyelmen kívül hagyva a fogyasztást,csak a teljesítményt figyelembe véve.

2017. szept. 24. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Egyik sem és pont.
2017. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg a pont erre a célra készített VGA-k lesznek azok. Google-t ismered?


[link]

2017. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
AMD RX Vega 64 szeintem ettől jobb nincs jelenleg
2017. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs a hülye kérdésért, de lemaradtam egy körrel. Mi a bányászat?
2017. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fehérsrác utána néztem és nekem az jött le hogy amiben külömbözik pl egy p106-100-as (94 ezer) erre a célra kifejlesztett videókártya és egy rx 470 ugyanannyit termel ki ethereumból (24mh/s) .csak - a kimenetek +nagyobb élettartam szóval nem láttam értelmét hogy inkább azt válasszam.

de ha tudsz valamit amit én nem esetleg hibás amit mondok akkor meghalgatlak.

és az valóban igaz hogy valaminek a bios frissítésével lehet növelni a mh/s-t?

és ha felhúznám a kártyákat akkor emelkedne valamit a mh/s?

2017. szept. 28. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg (szerintem) a 1080 ti az , ami megéri. Egyrészt igen jól lehet vele altcoinokat bányászni. Másrészt ez az egytelen olyan kártya, ami még mindig annyiba kerül, mint amikor megjelent.


Legjobb a 1070, rx480, rx580... de ezek vagy túlárazottak, vagy nem lehet kapni őket.


Másrészt a 1080 ti 2-3 év múlva is igen komoly erőt fog képviselni, így ha a bányászattal bármi történne, bármikor el tudod adni jó áron, mert keresett videokártya. Nekem 1 1080 ti volt eddig, Zcash-t bányászok. árfolyamtól függően havi 30-60 ezret keresett (csakakkr futott, ha nem voltam gép előtt). a gép összesen egész hónapban kb 4500 Ft.ot fogyasztott.

2017. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és melyik a legjobb kriptovaluta? mert jobb arra kártyát választani nem,ahogy néztem pl: gtx 1080,1070, a zcashben a legjobb de viszont ethereumban nem nyerő.azt szeretném megtudni hogy melyik valutában van a legnagyobb pénz?

zcashben ezek a kártyák mennyi mh/s-el mennek?

gtx 980,ti

1060,ti

1070,ti

1080,ti

2018. jan. 5. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:

mi mennyit termel: [link]


bepötyögöd, hogy meik kártyából hány van, és kiad egy értéket.. ezek alap értékek, kis módosítással még kb +5-10% kihozható.


Nvidia kártyákkal Zcash a legjobb, de én a Nicehash-al farmolok most. Van benne 12 altcoin, mindig azt farmolja ami a legnyereségesebb, és bitcoinban fizet ki. A kettő (nicehash/Zcash) általában fej-fej mellett halad, de a 1080 ti valahogy a nicehashból többet hoz.


ÁRamra meg úgy számolj, hogy kb 0,12-0,123 magyarországon. A 1080 TI havi 55 ezret hoz, áramban pedog kb 5000-et eszik, ami szerintem jó arány.. olcsóbb kártyáknál utánna kel járnod, mert ha a 1070 is ennyit eszik, de kevesebbet teljesít romlik a bevétel.

2018. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!