Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz témában írom, mert...

Rossz témában írom, mert fogalmam sem volt hol tegyen fel ezt a kérdést. Milyen számológépet vegyek? Tudományos kéne ami függvényt is számol

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy az fx-570es elég jó, érdemes azt megvenni, vagy valami drágábbat/olcsóbbat? Illetve ha tudjátok hogy Szombathelyen hol lehet venni azt is megköszönném.

2017. szept. 25. 15:06
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Nem biztos, hogy kell venned. Ha van egy "okos" telefonod, akkor tudsz rá megfelelő applikációt letölteni.
2017. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hello. én a Sharp-ot ajánlom. nekem az első 14-25éves koromig működött, de megázott és tönkrement. felül látod, mit írsz be és bármikor beletörölhetsz az egyenletekbe, stb. Én mostanában vettem újat MédiaMarktban Family Centerben. Az egyszerűbb középiskolai szintűk 4500-6000Ft körül vannak, az integrálós, stb. egyetemi szintű gépep 8500-12500 ft körül mozognak. sok a választék ott, de a Sharp a legjobb és több színben is lehet választani. én pl fehéralapon feketét vettem, nagyon elegánsan is néz ki, nem az unott szürke, de van pink és neonzöld színben is
2017. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!