Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik legyen játékra?

Melyik legyen játékra?

Figyelt kérdés

1.Intel Core i5-7600K 3.8GHz LGA1151+ASUS PRIME Z270-P

2.AMD Ryzen 5 1600 Hexa-Core 3.2GHz +ASUS PRIME B350-PLUS



2017. szept. 25. 20:49
 1/7 MGéza ***** válasza:
Ryzen sokkal erősebb. Játékban most kevesebb FPS-t hoz ahol nincs sok szál kihasználva, de az újabb játékoknál egyre inkább szembetűnőbb lesz a fölénye. 3000Mhz ramokkal az Intel előnye minimálisra csökken már most.
2017. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez függ sok minden mástól, pl milyen felbontáson, milyen grafikai beállításokon szeretnél játszani, milyen videokártya kerül mellé, illetve milyen és mennyi GB RAM kerül mellé.
2017. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Intel eseteben en lehet megvarnam a Coffee Lake megerkezeset, oktober 5.


Amugy en is most epitek gepet, jelenleg en is a Ryzen 5 1600-ra hajazok, de ugy vagyok vele, hogy tudok meg varni ket hetet, amig piacra kerul a Coffee Lake, es megerkeznek a benchmarkok, tesztek. Ugyis ra fog szallni a temara az egesz internet, IT kozosseg. :) Aztan majd eldontom, alapvetoen partatlan vagyok a processzor temaban.

2017. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek mindig várni intelnél, mikor a mostani cpu-k is bőven elegek lesznek pár évig, sőt még a sandy/ivy-k haswellek is. És persze az újabbak eleve drágábbak is lesznek.

Ha nekem most kellene gép, várjon a coffe lake-ra az öreganyám.

2017. szept. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Naja, nem mindenki teheti meg, hogy évente váltogassa a procit vagy lapot. Nekem pl. haswell i5 van. Mikor majd cserélem, haswell i7-re fogom. Miért? Mert azok használtan jó árban vannak, és pár évig bőven jók lesznek, és mert az új generációk nekem nem nyújtanak annyit, amennyibe kerülnek.

Azoknak érné meg igazán cserélni, akiknek mondjuk ivy vagy sandy procijuk van. Noha még azok is jók.

Más kérdés, ha valaki nulláról épít gépet, és van elég pénze.

2017. szept. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval ha eddig tudott várni, akkor már nem tud várni még két hetet. Értem.
2017. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy ha nulláról épít mehet az új gen. De még most sem értem, mi a baj az i5 7600k-val, hogy várjnon két hetet? Már el is van temetve vagy mi a szösz?
2017. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!