Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így működni fognak megfelelően...

Így működni fognak megfelelően a hardveres elemek, vagy mindenképpen kellene a driver?

Figyelt kérdés

Windows rendszerről van szó, egész pontosan 7-ről, 8.1-ről, és 10-ről.


Ha egy laptop vagy PC esetében nem telepítem a chipset drivert, akkor mindenképp lesz olyan funkció, ami nem fog helyesen működni a rendszerben?


Valamint, a chipseten kívül általában csak a VGA-t, illetve a Touchpad drivert szoktam feltenni ha laptopról van szó. Ennyi elég? Működni fognak így az egyéb hardverek, mint pl. a hangkártya, vagy hálózati eszközök?


Most én ugyan nem érzékeltem hibát a driverek nélkül sem, de nem tudom, hogy ez minden hardveres elemnél így van e, és hogy más gépnél is elég lenne e ennyi driver.



2017. szept. 27. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, én szeretem feltenni a legújabb chipset drivert. De a Windows update is frissíti ha van új WHQL driver. Ha valami nincs fent Eszközkezelőben látni fogsz kérdőjeles cuccot.
2017. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy "Alapvető rendszereszközök" fülnél láttam felkiáltójelet, ami a Chipset driverrel el is tűnt. A VGA-t feltettem a felbontás miatt, a touchpad drivert a touchpad beállításai miatt, de a többinél nincs felkiáltójel, nem ír hibás működést, szóval a többivel nem akartam játszani.
2017. szept. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!