Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kormányt vegyek PC-hez?

Milyen kormányt vegyek PC-hez?

Figyelt kérdés

Valami használhatót szeretnék. Igazából Euro Truck Szimulátoron játszogatok. Nem szeretnék 100.000 forintosat venni, mert nem is tehetem meg, illetve ki sem használnám. Valami ár érték arányban valami jót tudnátok ajánlani nekem? Ha több árkategóriában soroltok fel az lenne a legjobb.

(Logitech G25-t néztem. Wa álom. :D de jofogason használtan 50-ért árulják használtan. Szeretném ha váltós kormányom lenne, de a jobbak túl magas áron vannak)



2017. szept. 27. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs normálisra pénz akkor jobban jársz egy kontrollerrel, és abból is valami normálisabb.(X360-s, olyan 10K és nagyon egyben van)

Egyszerűen ilyen dolgokban nem éri meg spórolni, mert vagy szétesik vagy épp az adott játék nem támogatja.(nem véletlenül nincs normális kormány újonnan 100K alatt)

2017. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont xbox 360 kontrollerrel játszom. De akkor sincs meg a feeling. 100-ért már veszek valami rozoga autót és lemegyek a legelőre driftelni vele... :D
2017. szept. 27. 20:35
 3/3 A kérdező kommentje:
* De azért köszönöm!
2017. szept. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!