Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv, van egy számítógépem,...

Üdv, van egy számítógépem, AMD A8 7600 processzorral .8 gb Hyper X rammal, és most vettem bele egy sapphire rx 560 2 GB oc videókártyát, de mióta a kártya a gépbe került azok a játékok amik eddig integráltan szépen futottak, most laggolnak?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Rainbow 6 siege és Cs:GO játékokról van szó R6-ban integrált grafikával 30-50 fps-l tudtam játszani laggmentesen, most pedig 75 körüli fps-m van , de sokszor droppol le , mi lehet a gond? az illesztőprogram friss.

2017. szept. 30. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális driver van fent?
2017. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Remélem nem cd-ről telepítetted a drivert?


[link]


Itt válaszd ki milyen op rendszerhez milyen szériás vga drivert akarsz.

Persze az előzőt nem árt legyalulni.

Innen leszedheted a hozzávaló progit:


[link]

2017. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
CD ről telepítettem, az AMD radeon settings nevű illesztőt, majd programon belül frissítettem a legújabb verzíóra.
2017. szept. 30. 22:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Miutan az illesztoprogramot eltavolitottam a linkelt programmal semmihez sem tudok kezdeni mert sem a videokartyaval sem az alaplapba integraltra csatlakoztatva a vga vagy a diaplayport kabelt nem ad kepet a monitor
2017. okt. 1. 00:05
 5/11 anonim ***** válasza:
A biost kellene alapállapotba tenni (elemet kiszedni, vagy biosreset). Ezután már az integrált elvileg ad jelet. Akkor érdemes a legkisebb felbontásra állítani a monitort. (Windowsban). Nem tudom milyen monitorod van, de ha van rajta olyasmi, ami alapállapotba rakja, azt is érdemes használni. Ha van kép, megy minden, akkor vissza biosba, integráltat kilőni. Nézzük mi lesz.
2017. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és vissza a dedikáltra. Elvileg kellene működnie. Eleve az sem kóser, hogy driver uninstall után nem ad képet. Ilyennel még nem találkoztam.
2017. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amiatt jelentkezhet a lagg hogy a monitorom csak D-subot fogad a videkartyarol pedig displayport -dsub atalakitoval van megoldva? Azon h legyrn ujra kep meg dolgozom. Masok aztmondtak ne kap aramot de 550 w tapom van..a ventillatotok felporognek..amikor a windows betolt hallom a hangot h betoltott igy azt kizartam h nincs eleg aram.
2017. okt. 1. 11:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehuztam a 6 pin tapcsatlakozot a videokartyarol,es azonnal adott kepet. Es fut az integralt..ugyebar csunya keppel ..illesztoprogram nelkul.
2017. okt. 1. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehez, az a 6 pines csati hibás. Elvileg a tápon 2 db van. De írd le, milyen a tápod? Sok silány és olcsó nem ajánlott táp kapható 500-700w-osak, amelyek ennek a felét sem képesek leadni. Akár az is okozhatta az akadozásokat. Ha a kártyához adtak átalakítót, még azt is kipróbálhatod.
2017. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
időközben, kaptam képet, majd ezután telepítettem a drivert, eddig külön külön érzékelte az integráltat és az rx 560-t is...mostmár csak az rx 560-t , így a probléam megszünt, egész szép teljesítménnyel fut és nem laggol :)
2017. okt. 1. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!