Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire strapabíróak a PC...

Mennyire strapabíróak a PC kormányok? Megéri használtan venni?

Figyelt kérdés

Logitech Driving Force GT kormányról lenne szó. (Tudom már nem gyártják, viszont garanciásat még ki lehet fogni.)

Persze tudom hogy ez függ attól hogy hogyan meg mennyit használták. De igazából mennyi egy ilyen kormánynak átlagban az "élettartama"? Tehát egy úgy 2 éves kormányt még nyugodt szívvel meglehet vásárolni? Logitech azért elég minőségi.



2017. okt. 1. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kormányom (ACME STi Racing Wheel) kb 2 éve van meg , de kb 2 hónapig használtam .

Nem rég elővettem és a pedál recsegett ropogott , a kormány meg néha szorult .


Szóval én keveset használtam és az állásba ment tönkre , valaki meg mindennap használja évekig és semmi baja


Logitech az bizony minőségi , és megbízható , de ez egyénenként függ hogy milyen az állapota , nem (csak) a kormánytól .

Mindenféleképp vásárlás előtt rákérdeznék az állapotára .


Ha normálisan van használva és nem áll(t) sokat a kormány akkor akár 4-5 évig kell hogy bírja .

2017. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. okt. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!