Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik gép érné...

Szerintetek melyik gép érné meg jobban? Macbook pro Retina 13" 2014 (i5 8gb 128gb ssd) vagy Asus ROG Strix (7700HQ 8gb GTX1050ti 128gb ssd+1tb hdd)

Figyelt kérdés
Második gépnek lesz. Nem igazán hurcibálnám. Sosem volt még Mac-em. Nem tudom hogy mit nyernék vele.

2017. okt. 2. 17:30
 1/10 Bandi1214 ***** válasza:
Mire használnád?
2017. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alapvető dolgok + egyetem.Igazából nem tudom hogy ez az egész apple ökoszisztéma mennyi pluszt adna. Mennyire érné meg lemondani a friss hardverről, a nagyobb háttértárról, grafikus gyorsítóról stb.
2017. okt. 2. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább az új hardvert vedd, ha szerencséd van tudsz rá clover-re hackintosh-t telepíteni, és akkor még mac-et is kipróbálhatsz.
2017. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetemre ne rogot vegyél, oda a mac a jobb de leginkább egy 100k-s laptopnak lenne értelme mert még azt is alig használod ki, vagy nem is használod ki
2017. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyetemen a nők az elsők, ha az nem jön össze akkor egy gaming laptop valamennyire tudja oldani a bánatot így az asus rog mellett állok ki. A macbook-ot inkább olyanoknak ajánlom akik zenés anyagokkal foglalkoznak és ezt komoly szinten űzik , játékra semmi képen .
2017. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebbe a mac-be már elvileg nem megy bele 2 háttértár. Ergo csak óriás SSD játszik. Ergo ez így már +60-80 ezer ft. Ergo így már nincsennek egy árban.
2017. okt. 2. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából egyik sem. Az asus 1050ti vel nem nagyon fog játékok terén kiszolgálni high felett(pár év múlva meg már semmire sem lesz jó). Ha meg nem akarsz játszani akkormeg minek egy gamer notebook...

A mac meg már majdnem 4 éves, na persze még évekig jólesz, de a mostaninak szerintem sokkal jobbak, de igazából a macbook nak sincs értelme ha nem viszed sehova, hisz ezeknek pont ez a lényege.

Szóval amit már írtak, valami olcsó 100 ezrest vegyél ha csak netezni kell az ágyban meg pár dolgot megírni.

2017. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy laptopnál nem is az a lényeg hogy ki szolgáljon évekig high grafikán full hd -ban. A lényeg hogy 5 év múlva is tudsz rajta legalább hd -ban medium graffon játszani ,
2017. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van "gémer" gépem, ami évente frissül. Tehát a játék opció max lanozásnál jöhet szóba vagy amikor máshol vagyok. Mac-hez legjobb esetben is vennem kéne egy nas-t, ami plussz költség.
2017. okt. 8. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
asus rog -nál maradj. Esport gamekhez ez a kártya 10 évig is elég lesz !
2017. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!