Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a laptopommal?

Mi lehet a gond a laptopommal?

Figyelt kérdés

Pár napja szétszereltem a laptopomat, aztán össze is raktam, minden ugyan úgy működött, mint előtte, viszont mivel általában hálózatról használom, csak ma vettem észre, hogy ha leveszem róla, akkor 100-on marad az akksi, viszont ha rámegyek a Windowsban az akkumulátor menüpontra ott is írja és tapasztalom is, hogy kb. 3 perc alatt lemerül, de a százalék az ugyan úgy 100 marad, csak egyszer csak kikapcsol, ha visszadugom hálózatra, akkor újra jó. Szétszerelésnél az első volt, hogy kihúztam az akksi csatlakozóját (nem kivehető) és az utolsó is, hogy visszadugtam, csak a képernyőt szereltem le és a lan kártyát húztam ki és tettem is vissza , semmit sem cseréltem. Mi lehet vele a gond? A szétszerelés előtt normálisan működött akksiról.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 3. 16:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Oké, az én hibám volt, kihúztam, majd visszadugtam az akksi csatlakozóját és már jól működik.
2017. okt. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!