Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja gépnek?

Mi lehet a baja gépnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: A napokban telepítettem újra a gépet és a mai napig tökéletesen működött, de ma egyszer csak újra indult majd 5-10 perces várakozás után sem jött be az asztal(fekete képernyő viszont az egér látszott és mozgatható volt) úgy döntöttem újra indítom, kiírta, hogy rendszer javítása(=vagy valami hasonló) és 100%-ra érve kiírta, hogy újraindítom-e a gépet vagy tovább speciális beállításokat tallózok neki.Rányomtam az újraindításra de a hiba továbbra is fenn állt (vagyis fekete képernyő stb). Ezután úgy gondoltam, hogy akkor megpróbálom a boot lemezről helyrehozni amiről először el se akart indulni kiírta h nyomjam meg a ctr+alt+del billentyűket majd azután végre sikerült behozni a javítás menüt (mármint ahol van, hogy rendszerkép helyreállítás, alapbeállítások visszaállítása, rendszer-visszaállítás, indítási beállítások javítása stb) az itt lévő lehetőségek közül egyedül az alapbeállításokat nem próbáltam kmi , de nem is tudtam mivel ezek után semmi se jött be. Úgy döntöttem akkor újratelepítem ismét a gépet hátha jó lesz, nos nem lett ugyanis még a telepítés ablak se jött be, ekkor már kezdtem kicsit ideges lenni... Megpróbáltam egy másik operációs rendszert telepíteni, amivel végre már újra tudtam rakni a gépet, de a helyzet nem lett sokkal jobb, ugyanis elkezdtem volna telepíteni a drivereket a lemezről , majd mikor az egyiknél ughye kiírta a végén hogy újraindítás most vagy később rányomtam a most-ra azután újra jelentkezett a fekete képernyő probléma , majd valahogy sikerült helyreállítanom, hogy bejöjjön az asztal, és most próbálom lementeni amit csak lehet, mivel én leginkább vinyó problémára gyanakodnék, de akkor meg nem telepítette volna fel a 2. operációs rendszert(mármint a másik fajtát, mivel az elsőnél ahogy írtam fel se jött a telepítés, egyébként min2 lemez win 10 csak más verziójú). Még egy 3 GB-os fájlra is azt írja hogy 3 óra átmásolni(ami azért ezelőtt jóval kevesebb volt)


Gép adatai:

Ga-970A-D3

Chieftec gpa 400

3x4GB Kingston ram(ebből 2 dual channelben)

gx-6300 processzor

és egy 4GB-os gtx 960-as vga


Szerintetek mi lehet a probléma?


2017. okt. 3. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

És azt próbáltad, hogy csak símán hagyod, hogy magáhoztérjen?

Én meg arra gyanakodnék amúgy, hogy letöltött némi frissítést és épp telepítette volna, ha hagyod.

2017. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony. Nekem újratelepítés után csinálta ezt. 4 GB-os frissítést úgy csinálta meg, hogy sötét volt a képernyő, csak nem nyúltam hozzá, mert láttam, hogy a vinyó dolgozik. Égett a LED. WIN 10
2017. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen meg lehet, de akkor az azt kövdtően újratelepitesnel ami már másik lemezről volt n kellett volna ősszeomlania legalábbis szerintem
2017. okt. 4. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk ez igaz
2017. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!