Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vegyek?

Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig laptopom volt, de szeretnék venni egy asztali gépet, amit legfőképp játékokra szeretnék használni.

Szeretném, hogy szépen menjenek rajta a mai játékok pl. Titanfall 2, ARK: Survival Evolved, Dead by Daylight,Conan Exiles, Playerunknow's Battlegrounds, Payday 2, RAID: World War 2,Killing Floor 2, stb.

kb. 600 euró lenne rá, annyiból lehetséges?

Nem igazán értek hozzá, szóval ezért kérem a segitségeteket



2017. okt. 4. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 180e, annyiból persze, lehet, bár az is kérdés hol laksz és honnan vennéd, illetve használt alkatrész is jó vagy csak új, illetve mi kell pontosan, csak maga a gép, vagy ebbe bele kell férjen a monitor, egér, bill stb is?
2017. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jobban örülnék új alkatrészeknek, csak maga a gép érdekelne
2017. okt. 4. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Gigabyte h110 alaplap

intel i3 7100 vagy i3 6100

8GB ddr4 2400

szerintem GTX 1060 belefér az árba ha nem akkor GTX 1050 vagy RX 560

500w táp

1TB HDD

2017. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hol veszed? Magyarországon? ha már eurót adsz meg, nem lehet tudni.
2017. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Határnál vagyok Magyarország mellett, vehetem Magyarországon is, vagy hol érdemesebb?
2017. okt. 5. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!