Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Hd graphics 3000 nem...

Intel Hd graphics 3000 nem támogatott windows 10 alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Az most nem játszik, hogy menjek vissza win7-re :)



2017. okt. 5. 06:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Virtualbox alatt win7-et telepítve működhet?
2017. okt. 5. 06:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be valami olcsó VGA-t amit támogat a Win10 és probléma megoldva.
2017. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg vagy a win7 de inkább a win8.1 drivert felrakni (a SETUP exe-s telepités valószinűleg nem fog működni), de az INF filés telepités esetleg működhet, ehhez kell egy hardverazonositó : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Illetve INF filés drivertelepités : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert.

üdv.

2017. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha csak nem nem laptopról van szó, nem éri meg kínlódni vele. Ha sikerül is valamilyen előző Windowshoz készült drivert ráerőltetni akkor is elavult már.

A hardveraprón lehet 3-4 ezer körül találni olyan VGA -kat, ami 100% -os Windows 10 driver támogatást élvez.

pl.:

[link]

[link]

2017. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajna laptopról van szó, de köszi! MEgpróbálom felrakni a win7-es drivert.
2017. okt. 5. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem támogatott? Még a drivert sem sikerült felrakni? Előző gépem egy ThinkPad X220 volt, szintén HD3000-el, és nem volt semmi gond (bár azt, hogy én raktam fel, vagy a Win10 magától, már nem emlékszem). Irányítópult is ment, ahogy kellett. Maga a gép nem volt Win10 kompatibilis, mert folyton összefagyott a Tálca, és a Lenovo szerint sem Win10 kompatibilis a gép, de a VGA-val nem volt gond. Rakd fel a legújabb drivert, vagy hagyd hogy a Win10 keresse meg maga.
2017. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol én is olvastam még régen, hogy az Intel HD graphics 3000 szériát nem támogatja, csak az afelettieket. Ez laptopoknál elég nagy szívás. Próbáld meg az eszközkezelőben illesztő program frissítése. Hátha talál a Windows Update-en keresztül hozzá drivert. Más ötletem sajnos nincs.
2017. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!