Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépembe 3 meghajtó van! C,...

A gépembe 3 meghajtó van! C, D, E Viszont van egy olyan játék aminek a telepítőjét nem lehet megváltoztatni hogy hova töltse a játékot! C meghajtóra szeretné tőlteni! Én meg az E meghajtóra szeretném valami ötletetek van?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 03:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy keretprogrammal szeded le, akkor annak beállitásait nézd meg.
2017. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leírod nekem kicsit részletesen? Légyszíves! Tulajdonképpen az van hogy ha a továbbra rá megyek akkor egyből tőlti a C meghajtóra! Mikor nekem az E meghajtóra kène!
2017. okt. 6. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nincs sok info amivel dolgozni tudok, mondjuk program név, így csak a biztos megoldást tudom javasolni.


[link]


Megkeresed azokat amiket írnak, átírod a meghajtó betűjelet E-re, aztán ha bármilyen program hibát dob visszaállitod. Ahogy a BEST ANSWER első két sora is tanácsolja utóirattal, csinálj egy mentést előtte.

2017. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!