Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik az "ö" betű....

Nem működik az "ö" betű. Miért lehet?

Figyelt kérdés

A számítógépem nem veszi be az "ö" betűt, csak úgy tudok olyat írni, ha előre kimásolom valahonnan. Viszont nem billentyűzet-probléma, mert amikor kölcsönkértem a bátyám billentyűzetét, az övével sem vette be. Valaki tudja, hogy ez milyen számítógépbeállítás miatt lehet?

(Win 8.1)



2017. okt. 7. 14:11
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
A nyelvi beállításoknál minden magyarra van állítva?
2017. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 datruth ***** válasza:
én szerintem is a nyelvet kellene megnézned és a többi magánhangzóval mi vanpl: "é,á,ű,ó,ő?
2017. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az összes többi működik, csak az 'ö' nem és megnéztem és magyarra van állítva
2017. okt. 7. 19:07
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Boot -olj be más operációs rendszert. Pl. egy DVD/PenDrive -ról indítható Live Linux -ot (pl. Ubuntu, LinuxMint vagy ami csak akarsz). Nézd meg hogy ott működik-e, ha nem akkor a hiba hardveres. Ha igen, akkor szoftveres.


Olyan vírusról még nem hallottam, hogy csak úgy kikapcsol egy betűt. Szóval ha a nyelvi beállítások rendben vannak, akkor valószínű hogy valami hibásan működő szoftver okozza ezt.

2017. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem se jó csak ha hosszan lenyomom, az öööööööööööösszes tööööbbi jó csak ez nem , de most vettem uj billentyuzetet mert azthittem a masikkal van baj.. nem értem
2021. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vezérlőpult / Rendszer és biztonság / Rendszer / Idő és nyelv / Gépelés / Speciális billentyűzetbeállítások / Beviteli nyelv gyorbillentyűi / Billentyűkombináció módosítása / Szövegbeviteli nyelv váltását állítsd ‘Nincs kiosztva’-ra
2022. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi
2023. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!