Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges hogy windows...

Folder kérdése:

Lehetséges hogy windows update közben nem ad jelet a videokártya?

Figyelt kérdés
Tegnap kikapcsoláskor elkezdte a gépem a windows10 frissítést amikor ma bekapcsoltam a monitor nem kapott jelet de a gép müködött lehetséges hogy az update befejezése után müködni fog vagy megint újra kell rakni a drivert (eredetileg a vga hdmijébe dugtam)?
2017. okt. 8. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Nekem is win10 van, és ilyet nem csinált frissítés után.

A kérdésből az jön le, hogy az update nem fejeződött be. Egyszerűen hagyni kell a gépet updeteljen amit akar.

Amúgy meg én így csinálom: Szolgáltatásokban letiltom, és kikapcsolom a win updatet. Néha visszalövöm, és ha van frissítés hagyom, hogy fel tegye. Aztán kilövöm megint. Ha valami anomália van utána, tudom, hogy honnan fúj a szél.

2017. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért nem ad ki jelet a gépem?

A héten érkezett vissza a gépem szervízből ahol kicserélték az alaplapot és a videókártyát amikor visszadugtam és bekapcsoltam nem adott jelet a monitornak, elöször a vga hdmi-jébe dugtam majd megpróbálkoztam az alaplap vga kimenetelével de semmi nincs kép,még csütörtökön sikerült azzal megoldjam hogy kiszedtem a vga-t, mert blokkolta az alaplapon lévő portokat és átdugtam vga kimenetre az alaplapon majd felraktam a cd-t amit kaptam aztán vissza a vga és működött majd mikor lekapcsoltam jött a windows update befejezés után lekapcsolt majd ma mikor bekapcsoltam megint nem adott jelet, gondoltam megint megcsinálom ami eddig működött kiszedtem a vga-t, átdugtam az alaplapra felraktam a cd-t majd visszaraktam a kártyát de most semmi ugyan úgy nem ad jelet (sajnos nincs az alaplapon hdmi kimenet ezért át kell vigyem egy másik monitorhoz amin van vga bemenet ) megpróbáltam felrakni az nvidea driverét de az anélkül nem megy hogy nincs benne a kártya mit kéne tegyek?

2017. okt. 8. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekszerint prociban lévő megjelenítő működik? Biosban tiltsd le az integrált vga-t. Kapcsold ki a gépet, majd rakd be a kártyát. Amúgy milyen alaplapod és procid van? Milyen kártyáról van szó?
2017. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alaplap: asus b86m-k

Cpu: intel core i5 4690

Gpu: asus gtx 1050ti 4gb strix

2017. okt. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!