Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows 10-es gépem kék...

Károlyi Marcel kérdése:

A windows 10-es gépem kék halált add ki mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Be kapcsolom a gépet és kb 5 10 15 vagy 20 perc múlva kékhalált add ki és újra indul utána kétszer ezt meg csinálja van amikkor 5-szőr is és utána indul el csak a windows. De van amikkor semmi baja és egy napig tudom használni vagy még tovább. Ezt a kék halált legtöbbször játékot indítok ell pl. Minecraft de van amikkor csak böngészőt használom és akkor is kék halált add ki. mitt tegyek??

2017. okt. 9. 17:46
 1/6 Zzzoli ***** válasza:

Lehet rossz a memória, alaplap, hdd, ssd.

Ha memória modul több van benne vegyél ki belőle, majd cserélgesd.

Procit is nézd meg a foglalatban, nyisd fel, vedd ki, tedd vissza, uyganezt a pci-e eszközökkel (vga pl.)

Aztán a hdd-t meg az ssd-t nézd meg a HD sentinellel.

Sata kábeleket is kicserélheted.

2017. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mikor kiírja a STOP és mit tudom én xc000 akármi hibakódot, akkor kiderül mi a rossz, arra kell rákeresni google-ba és megtudod mitől van
2017. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam mar mindent amit le írtál. Alkatrész cserét is csináltam. Mas valami amit még tudsz ajánlani?
2017. okt. 9. 17:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem add ki hiba kódot.
2017. okt. 9. 17:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt írja nekem ki: a rendszer összeomlót újra indítjuk önnek.
2017. okt. 9. 17:59
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Ezzel a kis programmal listázhatod a kékhalálok részleteit:

[link]

2017. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!