Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecsatolható mikrofon ötletek?

Lecsatolható mikrofon ötletek?

Figyelt kérdés

Van egy fejhallgatóm, amin volt egy lecsatolható mikrofon, viszont az elromlott, és szeretnék egy új headset helyett csak mikrofont venni, mivel nagyon megvagyok vele elégedve. Gyártótól próbáltam kérdezősködni nem tudnék-e tőlük szerezni, viszont egy hónapja nincs válasz..

Szóval valami jack csatlakozású mikrofont nem tudtok küldeni? Kényelmetlen a külső mikrofon használata számomra.



2017. okt. 11. 10:23
 1/4 hypno ***** válasza:
Már csak azt nem közölted, hogy melyik gyártó melyik gyártó melyik headsetje.
2018. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ozone - Rage ST
2018. jan. 21. 21:35
 3/4 hypno ***** válasza:

Szerintem először próbáld ki, hogy ha sz egyébként működő) külső mikrofont a füles csatlakozójába dugod, úgy működik-e vagy sem, illetve ha az elvileg rossz mikrofont közvetlenül a gép mikrofoncsatlakozójába dugod, akkor használható-e.

...mert ha igen, akkor a headsetben kell kicserélni a jack aljzatot.


Ha tényleg rossz amikrofon, akkor próbálj az eBayy-ről [link] vagy az Aliexpress-ről

2018. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már mielőtt kitettem a posztot. Imádlak a linkért, ment a zöld pacsi
2018. jan. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!