Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Galaxy A5 2017 vagy...

Samsung Galaxy A5 2017 vagy J5 2017 éri meg jobban ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

Új telefont készülök venni, és olvastam róla, hogy az A5 azért már egy erősebb középkategória, de eddig sosem költöttem 70-nél többet egy telefonért, ezért a 100-at sokallom egy kicsit. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egy átlag felhasználónak megéri drágábban megvenni az A5-öt, vagy a J5 sem marad el sokkal? Nekem csak annyi a fontos, hogy telefonálni, netezni és fényképezni jól lehessen vele, meg hogy elhúzza legalább 3-4 évig.

Szerintetek ezeket figyelembe véve melyiket válasszam?



2017. okt. 13. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Xiaomi Redmi 4X
2017. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A J5 nem lenne rossz ha 3GB RAM lenne benne.

Az A5 már egy korrekt telefon, teljesen jó.

2017. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1.Nem rossz az sem, de ez egy teljesen más liga.

Kamera, anyaghasználat és szinte minden téren porig alázza a Redmi 4X-t, persze az fele ennyi de megéri a felárat ha valakinek ezek fontosak.

A modern SoC-ról nem is beszélve ami nagyon minimálisat fogyaszt és kevés hőt termel.

2017. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. A Xiaomi számomra elég ismeretlen, és eddig mindig Samsungjaim voltak, amikkel teljesen elégedett voltam. Amúgy a Telekomnál az nem is kapható, én viszont ott készülök vásárolni, mert általában adnak kiegészítőket is vele, és valamennyi kedvezményem is van, igaz, hogy nem sok.

Először a J5 tetszett meg, de majdnem mindenhol azt látom, hogy elég átlagos...

2017. okt. 13. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint az A3 2017 csak nagyobb, illetve olcsóbb is.

Szóval nem rossz csak épp semmi egyedisége nincs.(fent említett A3 legalább kompakt)

A Xioami meg már egy elég elismert márka.

A Redmi 4X-t brutális példányszámban adták el itthon és rengetegen használják elégedetten.

De ott a Note 4 ami bikaerős és nagy telep van, csak hát a kamera itt sem erős.

De még megemlíteném a Xiaomi Mi5S Plus-t ami egy tavalyi Flagship és minden téren top, 100K körül.

Vagy épp a Mi6 ami minden tud mint egy mai csúcsteló 120K-ért.Minőségben egyikkel sincs semmi gond.

2017. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Samsung,Iphone túlárazott vackok itt a nevet fizeted meg.
2017. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi A1-t kihagytam, ez még népszerűbb lesz mint a Redmi 4X mivel ez hivatalos forgalmazásban van, Google Stock Androiddal és minden téren rendben van.
2017. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, még nem döntöttem el, hogy végül mi lesz, de most már nagyjából látom, hogy melyiktől mit várhatok.
2017. okt. 13. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor nézz rá a Xiaomi Mi A1-re is.

[link]

Nagyon ott van.(N5X-t csak erre lennék hajlandó váltani)

2017. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!