Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gépházat vegyem?

Melyik gépházat vegyem?

Figyelt kérdés

Adott ez a pár ház ami tetszik, de melyiket éri meg jobban? Új Configomnak szeretnék egy új kuckót is venni, nem szeretnék nagyon drágát, de azért gagyi rossz házat sem. Arra jutottam hogy 15000-25000 Ft. között már elég jók kaphatók, csak tanácstalan vagyok hogy ár/érték arányban melyik a jobb.


1- [link]

2- [link]

3- [link]

4- [link]

5- [link]

6- [link]


Mind tetszik, szóval most a kinézet nem fontos, inkább a minőség és a szerelhetőség a lényeg.



#Zalman Z9 Neo #Milyen gépházat vegyek #MasterBox Lite 5 #Phanteks Eclipse P300 Tempered
2017. okt. 13. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
a NZXT S340 nagyon jó, sok minden fér bele, de nincs 5,2-es tárolója, csak úgy mint a Cooler Masternek, a Corsairnak és a phanteksnek( CD író-/olvasó) én még tudnám ajánlani a KOLINK Aviatort is ( már ha tetszik)
2017. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Z9 Neo-ról tudok részletesebben neked mondani dolgokat. Először is, nagyon tágas, de tényleg. Jó a hőelvezetése, 5 venti gondoskodik is erről (na de azért komolyabb cucchoz nem elég, még csak nem is vezérelhetőek). Porszűrő minden szellőző járatnál szinte. Nagy, külsőleg nagyon nagy, a műanyag borítás sokat dob a méretén. Könnyen szerelhető, csavaros megoldás mindenhol. Jó kábelmenedzsment. Ami a hátránya az az elülső oldala. Az a szálcsiszolt fém (fehérnél az műanyag) könnyen sérül és tapizáskor szedi is a retket. Ja, az elülső oldala egyébként egy ajtó amit kinyithatsz és becsukhatsz, mágnesesen zárul és az ajtóban van egy hangszigetelő réteg (értelmét nem látom, de attól még hatásos, szembe tűnően megszűri a zajt). Mögötte van 2 hely optikai meghajtónak és a szellőző nyílás ami mögött ott van a belsejében a 2 venti és utána a 2 HDD-nek a hely (nem csak ott van, de ott is). A tetején még 2 venti, és 1, ami vezérelhető hátul van, ez alaplapra is köthető. A port nagyon gyűjti a ház maga, ajánlott fél évente legalább ránézni. Összességében szerintem jó házról van szó. A többiről meg beszél más vagy pedig a gyártó leírására hagyatkozol ugyanis nem tudom eldönteni. Kinézetre jók.
2017. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt, folyadékhűtés is bele megy a Z9 Neo-ba. Részletesebb információkért látogass el a gyártó oldalára.
2017. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is z9 neo van (fehér), és nagyon tetszik de

a 2 első gyári ventit lecseréltem mert én hangosnak találtam.

Másba nem tudnék belekötni

2017. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ srácok. Én is A Z9 Neo-t néztem ki jobban, de most úgy néz ki hogy a Sharkoon BW9000-W lesz a nyerő nekem.
2017. okt. 13. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem késő: Én a Phantekset venném.
2017. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, még nem késő. Igazából csak Decemberbe veszem meg.
2017. okt. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!