Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtőventilátort hova kell...

Hűtőventilátort hova kell kötni az alaplapon? (3 pines)

Figyelt kérdés

van egy coolermaster cm 590 III gépházam és abban elől van 2 ventillátor mindkettő 3 pines csatlakozóval van ellátva de nem tudom hogy hova szabad dugni... :/ a gép összevan rakva az alaplap egy ASUS AM4 Prime B350M-E

szóval az érdekelne hogy hova lehetne ezt a 3 pines csatlakozót dugni

az alaplapon nem találtam külön 3 pines csatlakozási lehetőséget.

a válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. okt. 14. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell legyen pedig minden alaplapon... oda is kell hogy legyen írva, hogy cpu fan, fan1, fan2, ilyenek.


A memóriák mellett van egy fehér balra fent, a mágnes mellett is van balra egy fekete, és szerintem lesz még egy vagy kettő, de én azt képről nem látom. :)

2017. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fan 1es
2017. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen srácok ja fan lett cpufan1 vagy mi csak mindenhol ilyen sys fant irtak ezért nem mertem rádugni de azaz ugy hogy mégegyszer köszi!! m
2017. okt. 14. 18:53
 4/4 A kérdező kommentje:
cha fan volt pontosan
2017. okt. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!