Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GPU overclock? (GeForce 9800GT)

GPU overclock? (GeForce 9800GT)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igen... tudom, tudom ez egy régi kártya és nem sokkal lenne jobb, de hogyan kell? Néztem már videókat, de azok mind 7-8 éves videók és sokat nem értettem meg belőlük... Úgyértem, meddig szabad húzni a "Boost Clock" és az ehhez hasonlókat...


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. okt. 14. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

letöltesz egy msi afterburner 2.1 -es verziót . Amit érdemes húzni az a gpu ! Memóriát hagyd !

Amit ajánlok hogy 20 mhz lépéseket tegyél és tesztelni kell utána 3d benhmark programmal hogy stabil e mindig az adott óra jel , ha nem stabil akkor be csikózódhat a kép vagy le fagy simán. Ezt tudom javasolni . Tápod azért minimum egy 350 -es minőségi legyen, pl fsp ,be quiet, corsair ,

2017. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig apránként teszem feljebb az órajeleket és benchmarkok-kal tesztelem utána. Konkrét érték nincs, hogy mégis mennyivel menjünk feljebb. Én MSI Afterburner-rel húzom és a statics server is szoktam hozzá haszbálni, ha egy adott játéknál nincs beépített benchmark.
2017. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan a tápom típusát nem tudom, de elvileg erős, ha egy i7 930 ketyeg vele...
2017. okt. 14. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem feltétlen erős . De igen ahhoz a procihoz minőségi táp kell a fogyasztása miatt.
2017. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!