Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy PC-m amiben van egy...

Van egy PC-m amiben van egy amd a8 7600 processzor integrált grafikával ugyebár, nemrégiben vettem hozzá egy amd rx 560 videókártyát hogyan kell ezt telepíteni?

Figyelt kérdés
A gond az ,hogy már próbáltam felrakni, bevan helyezve a pcie portba, tápkábel rácsatlakozva, de az eszközkezelőben nem jelenik meg, így nem is tudom felrakni az illesztőprogramot hozzá, sem használni.

2017. okt. 14. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megfelelően illeszkedik? Meg kell jelennie az eszközkezelőben mindenképp. A driver telepítő is azt írja hogy nem található hardver?
2017. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

monitor kábelét a vga kártyába kell dugni ,ne az alaplapba!


1,nézd meg hogy van e kép a monitoron videokártyán van a kábel!


2,ha nincs akkor rosszul helyezted be a kártyát az alaplapba!

3, kártyának nem adták tápot

4, rossz a videokártya


bejön a lógo a monitoron akkor mindent rendbe csináltál!

2017. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az előbb felraktam az illesztőprogramot az AMD oldaláról töltve, ekkor ezt is feltelepítette, és az integráltat is. De ha az integrált is fent van akkor játék közben laggot okoz, a kártya működik most volt gép újra telepítve , előtte használtam ..akkor is meggyűlt vele a bajom ugyanez a probléma állt fenn. A ventik forognak, de amig nincs illesztőprogram , a dedikáltra dugva kábelt nincs jel a monitoron.
2017. okt. 14. 22:29
 4/9 A kérdező kommentje:
amíg nincs illesztőprogram sem az integrált sem a dedikált nem látszik eszközkezelőben. Csak "szabványos VGA grafikus adapter".
2017. okt. 14. 22:31
 5/9 anonim ***** válasza:

nem telepitetted a cdjét ..

dobozába kell lenni !


ilyenkor ha beledugsz egy videokártyát az alaplapba akkor automatikusan alaplapi vga kimeneten nem lesz kép !

videokártyán lesz kép,ha mindent rendbe csináltál és tápot is adtál neki !

2017. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a cd ugyanazt a programot telepíti amit az AMD ről töltöttem. Ha a videókártyára dugom a monitor kábelt a monitor alvó módba vált. és hiába töltöm le a dedikálthoz való drivert, akkor is az alaplapi integrált radeon r7 graphicsot teszi föl a radeon rx 560 helyett
2017. okt. 14. 22:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelenlegi álláspont. Felraktam a drivert ami feltelepítette az amd radeon beállítások programot.Melynek rendszer nevű fülén a (Radeon R7 graphics) jelent meg (INTEGRÁLT) ezt kövvetően újból telepítettem a programot amelynek következtében a dedikált vga is megjelent az eszközkezelőben és a programban is. (RX 560 graphics), majd ezt követően az eszközkezelőben az R7 graphics -integrált kártyát eltávolítottam, melyre a rendszer visszakérdezett, én pedig rányomtam ,hogy távolítsa el illesztőprogrammal együtt, ezután fentmaradt a program és már csak a dedikált kártyát mutatja, igazából ezzel probléma megoldva, még ha nem is ez a helyes procedúra.
2017. okt. 14. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyen esetbe csak át kell állitani a programba ...

integráltat nem fogja használni a program ,mert ilyenkor inaktiv,

leszedted a drivert amd oldaláról és menni fog .

vagy windows reinstall és ujból megprobálód .telepiteni a drivert

2017. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem bántom, hibátlanul működik most
2017. okt. 15. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!