Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Javítható az alábbi gonddal...

Javítható az alábbi gonddal lévő macbook air-em?

Figyelt kérdés
Üdv! Tegnap még kényelmesen használtam a gépet. Majd a tokjában és + oldaltáskában sajnos figyelmetlenségből adódóan ledőlt egy padról. Érdekes módon nem volt vele gond ugyanis azonnal megnéztem maradt-e nyoma. Majd amikor hazavittem és újra bekapsoltam ilyen foltszerűek jelentek meg a képen és hangosan sípolt a gép. Most ott tart a dolog ,hogy minnél nagyobb fényerőt állítok be annál kevésbé látszanak az árnyékolt foltok a kép alján. Maximumon észre sem vehető már. Ugyan ez igaz a sípolásra is. MInnél magasabb a fényerő annál kevésbé sípol. Mi lehet ennek az oka? Úgy értem mi sérülhetett meg vagy mivel tudok próbálkozni javítás céljából? Köszönöm előre is!
2017. okt. 16. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A sípolás az honnan jött? Maga a gép adta ki a hangszórón keresztűl, esetleg valamelyik alkatrészből jött?

Futtass egy hardver, diagnosztika tesztet, azok elvileg kifogják adni hogyha valami sérült, vagy hibás.

HW Test: [link]

Diagnosztika: [link]

2017. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"mivel tudok próbálkozni javítás céljából"


Egyedül ne akarj neki esni, mert egy Macbook Air javítása nem egyszerű ... Nézd meg ezt a videót és rá jösz, hogy mért.

https://www.youtube.com/watch?v=-OBrkfCHwq4


Így hogyan mondjuk meg, hogy mi a probléma? Nem egyszerűbb elvinni egy szervizbe és megcsináltatni?

Ha most megmondjuk pontosan, hogy mit a probléma vele, akkor sem tudsz mit tenni egyedül ... Mindenképpen profi kezekre kell bíznod a laptop megjavításást.


"Javítható az alábbi gonddal lévő macbook air-em?"

Biztosan, de vidd el egy szervizbe, ahol ténylegesen megtudják nézni, hogy mi a baja és árajánlatot tudnak adni.


Pl.: Vidd vissza ahol vetted vagy Istyle ha még 3. party szervizes nem nyúlt hozzá ... ha meg igen vidd el egy helyre ahol foglalkoznak vele pl.: ISamurai, de több száz ilyen hely van.

2017. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!