Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhetnek ezek a...

Mennyit érhetnek ezek a hardverek?

Figyelt kérdés

Ha valaki válaszol, annak nagyon megköszönöm, annyira nem értek hozzá, csak rám maradt elég sok régebbi hardver, megpróbáltam leolvasni, h mik azok, de van amire nem is találtam találatot, fogalmam sincs egyáltalán eladhatóak-e, aki válaszol, annak nagyon örülök és megköszönöm!


Processzorok:

AMD M2N78-LA


Alaplapok:

ASUS P5P800

ABIT IS7


Videókártyák:

S3 Trio64V2/DX

Sapphire HD 2600 Pro


Hangkártyák:

CT4830 Sound Blaster


? (ezeke nem tudom mik pontosan):

Air Plus G+ DWL-G520+

Tonyo FM-209LLF



2017. okt. 16. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mar muzealis darabok, ertekuk gyakorlatilag nincs.


Az Air Plus egy beepitett wifi-kartya, a Tonyo pedig halozati kartya.

2017. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, ment a zöld!


És mit tanácsolsz, 0 ft/párszáz forinttal hirdetgessem őket, vagy esetleg szimplán dobjam ki? Ezeket elektronikus hulladékgyűjtőbe kéne elvinni? Ti mit csináltok ha rátok maradnak ilyen tárgyak?


Amúgy egy 4-5 éve még érhettek volna valamit? :D Tudom ez már h*lye kérdés, de még kb. akkor maradhattak meg, de még az is lehet, h 6 vagy kicsivel több éve, azért remélem sok pénztől most nem estem el a lustaságom miatt, mert akkor is eladhattam volna, csak most jutottam ide, h már nagyon felhalmozódtak :D.

2017. okt. 16. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy 5 eve adott volna valaki erte 2-3-5 ezret, ha hozzateszel vmi vacak monitort.


Elektronikai hulladekgyujtobe kell dobni - ezt mar felesleges hirdetni.


Esetleg ha nagyon vacakolni akarsz vele, akkor tehetsz ra egy minimal Linuxot, kiprobalod alkalmas-e bongeszesre. Ha nem hal meg a Facebook alatt, akkor valami vilagvegi iskola/oregekotthona/korhaz siman orulne neki.

2017. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Darabonként 2-3-5 ezer? Ú, akkor azért érdemes lett volna... :S De nee... :D Mostmár nem emlékszem melyik melyik gépünbkől való, de azért úgy emlékszem van abból a gépemből is, amelyik 2012 környékén még nem számított olyan rossznak, mostmár ez ilyen öregekotthona szint lenne? :/ Aki csak egyszerűbb folyamatokra akarja használni, annak nem jó? Mert én is csak azért nem veszek másikat, mert van jobb, és mondjuk gondolkodok gépvásárláson, de akkor meg egy komolyra akarok beruházni... szóval ez nem szükséges :D.
2017. okt. 16. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
És még azt megkérdezhetem, h melyik a jobb alaplap, és videókártya ezek közül? Ja, és már nem emlékszem mi volt az én gépemből, de ezekből össze lehetne állítani egy gépet? Nagymamámnak kicsit gyengébb gépe van, ha neki össze tudnék egy gyorsabbat rakni, az jó lenne.
2017. okt. 23. 04:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát úgy gondolom, h talán van ami nem kompatibilis egymással, de mondjuk innen a jobb prociból, videókártyából, alaplapból valamit össze lehet gyúrni?
2017. okt. 23. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!