Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a laptopról mi a vélemén...

Erről a laptopról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Igazából otthoni felhasználásra lenne, kb este 6-7-re érek haza és utána. Játszani nem játszanék rajta, netezés, sok videónézés illetve programozás, ahol vagy szervert futtatok vagy vm-et, esetleg AVD-t (android). Jelenleg egy 3 éves acer gépem van, amivel ahhoz képest meg vagyok elégedve, hogy mire hivatott, anno is olcsónak számított, kb 100 volt kereken. Egyedül az zavar, hogy már lassú amikor többletterhelés van, pl IDE+server és böngésző.


Erről lenne szó: [link]


Esetleg erre a célra, hasonló árkategória?


Ami kell, hogy 8gb ram, jó videókártya, lehetőleg ssd, mert 1tb nekem sehova nem kell, de még 500gb se, akkor meg inkább legyen 256 ssd. Illetve 3-4 év után se adja meg magát ha lehet.


Laptophűtőt is jöhet, még sosem használtam de ha már viszonylag kiadok egy gépre, akkor kíméljem is.


Köszi annak aki válaszol.



2017. okt. 18. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg integrált videókártya mennyire gáz erős processzor és sok ram mellett? Hasonló feltételekkel, tehát 0 gameing.
2017. okt. 18. 22:28
 2/4 anonim ***** válasza:

m.dia m.rk mindig drága is volt ilyen téren...

R7 vga proci nem sok mindenre elég manapság..

GTX 1050 jobb választás ,de drágább is

ipon-ál ugyan ez a gép csak intel i7 procival olcsóbb ...

[link]


emag-n

full HD kijelzövel

[link]


i7 7700, +gtx 1050

[link]

i5 7300+ GTX 1050

[link]

2017. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

levono i7 laptop

[link]

2017. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ranezek.
2017. okt. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!