Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R9 280X megér 35 ezret?

R9 280X megér 35 ezret?

Figyelt kérdés
Hibátlan állapotú, egyedül a google-t és a YouTube-ot nem szereti, mert néha lefagy tőle ha nem veszem lejjebb a memória órajelét MSI Afternurnerrel. Illetve még közel fél év garancia van rá és a fóliát se vettem le róla.

2017. okt. 19. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez vicc? Nem vetted le a fóliát? Mármint tönkreteszed a kártyát?

Ha a böngészőtől kifagy a gép akkor ott már gond van.

2017. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az olyan nagy baj hogy nem vettem le a fóliát? Egyébként ez egy típus hiba R9 280X-nél. Játékoknál, programoknál abszolút jó, de ha nem veszem le 1500-ról 1470-re, akkor van hogy egyszerűen becsíkozódik (fehéren) a kép.
2017. okt. 19. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A fóliát inkább szedd le.

A flickering tényleg gyakori hiba 280X-eknél, csere BIOS-t kereshetsz hozzá, esetleg saját magad is átírhatod. Az én kártyám is ilyen problémával szenvedett, de az szerencsére sosem fagyott ki, csak becsíkozott néha a kép.

Garival, 35 ezerért teljesen jó vétel volt.

2017. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Le vettem. Nagyon kicsiben rá is volt írva, hogy távolítsa el használat előtt. Tudtam hogy elkel távolítani, de azt nem miért.
2017. okt. 19. 20:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam bios-t cserélni, de csak olyan szinten rontottam a helyzeten, hogy a kép beakadt itt-ott és a programokat/járékokat nem tudta elindítani. Egyébként abszolút nem csíkozódik be. -30mhz meg semmi, főleg hogy 54%-on megy átlagban.
2017. okt. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!