Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 1070 lekapcsolva hagytam...

GTX 1070 lekapcsolva hagytam a hűtést és 8-10percig 93 fokon ment játék közben, ettől vége?

Figyelt kérdés

Hűtését állítgattam, véletlen lekapcsolva maradt, 10 percet ment 93 fok körül.


Mármint érzékelhető baja nincs. De 93-95 fokon, ha 10 percet megy a kártya akkor rongálódik? Lehet ettől baja?



2017. okt. 20. 03:14
 1/7 A kérdező kommentje:
NORMÁLIS VÁLASZOK ÉRDEKELNÉNEK, H ETTŐL KÁROSODHATOTT-E A KÁRTYA.
2017. okt. 20. 03:16
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha károsodott volna már tudnád.

Nekem régen volt egy HD4850 em stock coolerrel (ami egy fingot nem ért rajta), az teljes órákat ment 100 fok környékén, mégis bírta. Persze később vettem rá egy normális hűtőt. De még utána is évekig jó volt.

Szóval nem parázz, kutya baja nem lett.

2017. okt. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nvidia szerint is oké 94 fokig: [link]
2017. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha károsodott volna játék közben, vagy 3d közben lefagyna.. Stb..
2017. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most működik normálisan, nincsenek fagyások, akadozás terhelés alatt, akkor semmi baja. Ennyit simán kibírnak ezek a kártyák, sőt elvileg le is kapcsol ha nagyon túlmelegszik.
2017. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utána visszakapcsoltam a hűtést és 65-70 fokon Shadow of war-t játszottam még 1 órát és nem volt probléma.

Csak arra gondoltam, h később is kijöhet mondjuk valami megolvadt, sérült benne, csak azonnal nem jön elő a gond.


Meg neten se találtam olyat ahol leírnák mennyi az a temp amit még elvisel.

De akkor ha lenne gond már észre lehetne venni.

2017. okt. 20. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem semmi gáz.
2017. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!