Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyám-hoz rossz Dvi...

Videókártyám-hoz rossz Dvi átalakítóm van, ha fogóval kiszedném azokat a fém tüskéket úgy jó lenne?

Figyelt kérdés

Magyarul ebből : [link]


akarok ilyet csinálni. : [link]


2017. okt. 20. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz jó ha kiveszed a tüskéket :D Mégis mit gondolsz, hogy csak szivatásból van kétféle (igazából többféle) DVI csatlakozó?

[link]

Itt láthatod a különbségeket. Mindegyik más-más típusú jelet képes átvinni.

2017. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne jó, pont ugyanezt csináltam, nem ment bele a 4 tüske miatt a videokártyába, kiszedtem a tüskéket, már belement,de képet nem adott. Én "okos" későn néztem utána a dolgoknak, a dvi csatlakozókból van több féle, neked a DVI-D kell. Lehet is kapni ilyen kábelt.
2017. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ilyen DVI-D - D sub os átalakítót hol keressek ?

Melyik üzletnél? Mert sehol se találok.

2017. okt. 20. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
A monitorodon milyen csatlakozók vannak? Ha van dvi-d bemenet is,akkor csak egy dvi-d kábel kell. Ha nincs ilyen bemenet ,akkor átalakító ügyben nézz szét a pcx-en, ipon-on, vagy más nagyobb számtech üzletben!
2017. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várj! Ne vegyél DVI-D-VGA átalakítót, mert úgysem fog menni és tönkreteheti a kártyád! Nem is tudom, hogy van-e ilyen ... Ha van displayportod, vegyél DP-VGA átalakítót. Ha HDMI-VGA átalakítót veszel, annak kell elvileg adapter is.
2017. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok majdnem 2 éve, és semmi problémám nem volt vele. Ráadásul a hdmi audiónak is van jack csatlakozója.


[link]

2017. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom vettél egy GTX 1050 Ti-t, és koppantál a csak VGA-s monitoroddal? Hát bizony ez ilyen, az Nvidia ebben a sorozatban szüntette meg a DVI-I kimenetet, már csak DVI-D van rajta. Talán az említett HDMI-VGA átalakítóval jársz legjobban.
2017. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan koppantunk:) Én az rx 560-assal. Szerintem a DP-VGA azért jobb, mert annak nem kell külön adapter, a DP port ad annyi áramot neki
2017. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!