Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem ismeri fel a notebook...

Mért nem ismeri fel a notebookom a másodlagos merevlemezt?

Figyelt kérdés
Van egy HP ProBook 450 notebookom és elsődleges meghajtónak beraktam egy ssd a cd rom helyére egy optibay házba egy 750 gigas merevlemezt. az első 2 újraindításnál még látta de utána eltűnt és már az elejétől is nem akart kikapcsolni a notebook csak nagyon sokára. Valakivel történt már ilyen? Talált rá megoldást? Ui: Amikor kiveszem a masodlagos winyót újra gyorsan kikapcsol a gép.

2017. okt. 21. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Rájöttem a megoldásra. De csak a hp probook 450-nél tudom biztosra. Akinek ilyen van és szeretne másodlagos merevlemezt az állítsa át a biosban a sata speedet az alap 6gb/s ről 3gb/s re és egyből látni fogja a merevlemezt, ugyan is az optibay az sak sata 2 es.
2017. okt. 21. 13:17
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha mégsem látná egyből akkor bekapcsoláskor az F2 megnyomásával belép a system diagnoststics menübe ahol ki kell választani a hard drive check en belül a quick check et. Végigmegy újra kell indítani a gépet és úgy már látnia kellene. Legalább is nekem sikerült kipróbáltam 3 fajta merevlemezzel.
2017. okt. 21. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó infó, köszi!
2017. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szívesen. :)
2017. dec. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!