Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép-összeállításnál ha...

Számítógép-összeállításnál ha gépház, tápegység és CPU hűtő is Be Quiet! Akkor az különösen csendes lesz?

Figyelt kérdés

Tehát hogy járok jobban, mintha bármilyen más alkatrészekből összeválogatnám, nem attól a gyártótól venném, amely a csendességre különösen ügyel...

Sima Core I5 (nem tuningolható), valamilyen alaplap hozzá (Intel H10), nagyjából ennyi, lehet ilyen kis processzor esetén nem pörög annyira a hűtő, jó lene rá valami csendes Noctua is, de mégis, a legcsendesebbet szeretném...



2017. okt. 24. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Corsair is halk. Egyébként igen, elég csendes a léghűtése a be quietnek.
2017. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magas légszállítás sajnos nem egyenesen arányos a csendességgel. Olyan, mint a keveset fogyasztó Ferrari mítosza.


Amúgy nem, azért mert azonos gyártótól veszel termékeket, még nem lesz csendesebb, csak mert az a gyártó neve. :)


A leghalkabb hűtő 14-15 ezer Ft.

[link]


De ilyen bika hűtő nem kell egy i5-nek.


Mennyit szánnál a gépre? Vagy mi az, ami már megvan? No és melyik i5? H110 helyett meg B250 inkább.

2017. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs még meg semmi.

Videokártya nem kellene, jó a processzorba integrált is.

180-200 ezer körül gondoltam a gépet.

2017. okt. 24. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:

És mire kell ennyiért, ha nem kell videokártya? Nem kell videokártya, de kell processzorhűtő? Minek?


Lesz játék? Vagy csak irodai/otthoni dolgok? Mert előbbi nem fog menni VGA nélkül, utóbbira meg nem kell 200-at költeni.

2017. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a cél a halk pc, akkor ezt az oldalt ajánlom: [link]
2017. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz játék, irodai munka nagyjából amire kellene.

Processzorhűtő kell rá, mert nem láttam még gépet processzorhűtő nélkül, vagy netán létezik? ... Illetve passzív hűtés biztos létezik.

2017. okt. 24. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
És gyári hűtőről hallottál már, amit kapsz a procihoz? :))
2017. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7.Igen csak az elég hangos is...

Kérdező:

Bármilyen belépő kategóriás hűtő megfelel, max alacsonyabb fordulatszámra veszed a ventit.

Egy Deepcool 300-nál szerintem felesleges jobb.

2017. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezért kérdeztem rá külön a hűtőre.

2017. okt. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!