Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi tápok közül melyik...

Az alábbi tápok közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Fractal Design Integra M 450W

Be Quiet! Pure Power 10 400W

FSP Hydro X 450W


Ryzen 5 1600, GTX 1060 6GB mellé. OC nincs.


Az Integrában nincs OCP meg OTP pedig sokan ajánlják itt az oldalon, meg a tier listákon is a hármas csoportba szokták sorolni. Akkor most jó vagy nem jó táp?


De a Be Quiet ugyanúgy tier 3as, pedig abban OCP meg OTP is van.


Esetleg másik táp, ami ezeknél jobb és megéri kicsit ráfizetni?


Köszönöm!



2017. okt. 27. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én FSP párti vagyok, most is olyan van, csak régi. 500W alattit mondjuk nem vennék, biztos ami biztos.
2017. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mivel nincs tuning, mindegyik jó, ezek közül a hydro X a legjobban felszerelt.


Ha nem zavar a használt áru, akkor itt van ez:

[link]

Ez mindegyiket veri, simán mehet vele tuning is ha később meggondolod magad. Én pl 5 éves Corsair HX650-et vettem jó 2 éve, azóta is 4.2 Ghz-en megy a procim gond nélkül.

2017. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Integra M-nek a nagyon stabil +12V-os ág az ütőkártyája.Szinte bármilyen konfigban ezért megállja a helyét, az egyetlen hátránya hogy a kondik minőségén spóroltak de valamit valamiért.

A Pure Power 10 is hasonló táp, bár az előbbi valamivel stabilabb +12V-os ággal rendelkezik, ebben jobbak a kondik és a működése is csendesebb.

A Hydro X pedig teljesen ok, minőségi kondik vannak benne és ebben is nagyon jó a +12V-os ág, nagyon jó a feszültségszabályzója is.

Szóval a Hydro X a legjobb választás.

2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!