Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértők! Mi a véleményetek...

Croonex kérdése:

Hozzáértők! Mi a véleményetek erről a konfigról? Mennyire illenek össze a cuccok, esetleg min változtatnátok?!

Figyelt kérdés

Üdv. Gép vásárlás előtt állok, mert a mostani már 8.adik éves.

Öszzeállítotam egy gépet, igaz nem olcsó, sőtt, de ezzel sem 1-2-3 évre terveznék. Játék(este pár óra), filmezés amire használva lenne, azért gondoltam egy izmosabbat összerakni, hogy 3 év muúlva is a játékokon a Ultra High ot leveszem High ra és megy minden feszesen.

Az adott konfigról mi a véleményetek ? Összeillenek a dolgok ?! Amennyibe tudtok ár/érték arányban jobb komponenst, nyitott vagyok(AMD párti vagyok), vagy esetleg ha valami sok, akkor gyengébbre, pénztárca barátabbra is nyitott vagyok.


2017. okt. 27. 16:46
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Elfelejtetted linkelni.
2017. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz...xD Elnézést.

[link]

2017. okt. 27. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt.
2017. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gépház személyes döntés, nekem pl nem jön be, előbb vennék NZXT S340-et, de kinek mi.


Táp feleslegesen nagy, 400wattot nem eszik az a gép, 550w-ig bezáróan jobbat találsz. FSP Hydro X már több mint elég, de használtan is találni jó, garis tápokat.

[link]

[link]


1600-as ryzen mellé 370-es lap kicsit overkill, az inkább az X végűekhez van, azok picit jobban bírják a húzást, persze maradhat. Olcsóbbként ott van az Asus B350 Prime-Plus lapja.


Videokártya:

[link]

2 év garis, +7-8 ezer és máris a következőt kapod.


Külön hűtő nem kell az 1600-ra, a gyári is nagyon jól hűt, még tuning mellett is, ha mindenképp vennél rá, akkor meg valami komolyabbon gondolkozz, mint Be quiet dark rock pro 3.

2017. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tápegységet cserélném rm550x / evga 550 g3 / Seasonic FOCUS Plus 550W -ra. Ugyanazon az áron kapod kb őket.


Videokártya: Strix széria erősen túlárazottnak tűnik...Egy 10-est rádobsz és több mint 2 év garanciával még tudsz venni 1070 -et hardveraprón megbízható eladótól.


Elgondolkoznék ezeken. De mindenesetre jó összeállítás összességében.

2017. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!