Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Át lehet valahol állítani a...

Át lehet valahol állítani a görgetés irányát laptopon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most jött meg az új gépem,de nekem eddig máshogy volt beállítva a touchpad-em. Lefele húztam az ujjam,lefele ment az oldal.Most fordítva van.Ezt át lehet valahol állítani?

Köszi!



2017. okt. 27. 17:00
 1/5 CspCsj ***** válasza:
100%

Az óra melletti kis érintőpad ikonra klikkelve:

[link]


Vagy hasonlóan az Egér és érintőpad beállításainál:

https://www.youtube.com/watch?v=cv4w6sTRpLc

vagy:

https://www.youtube.com/watch?v=mrsCoJQeuwo

2017. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Sikerült! Pedig már teljesen elkeseredtem,hogy hozzá kell szoknom ehhez a fordított dologhoz.

Esetleg azt tudod,hogy például nekem,ha két ujjal egy linkre "kattintottam",akkor automatikusan külön ablakban nyitotta meg. Ezt is meg lehet valahol adni?:)

2017. okt. 27. 19:00
 3/5 CspCsj ***** válasza:

A használt böngésző beállításaiban kell keresni.

Mit használsz: Chrome, Firefox, Edge, egyéb?

2017. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Chrome:)
2017. okt. 27. 22:34
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Egyáltalán nem reagál a kétujjas érintésre, vagy a helyi-menü jelenik meg?


Lehet, hogy mégis az egér beállításainál lesz a megoldás.

Ahol a múltkor a görgetés irányát tudtad állítani, annak a környékén két- és háromujjas-érintést keress és talán ott van lehetőség a jobboldali egérgomb vagy a középső (görgős) egérgomb társításához. (alapértelmezetten a kétujjas = jobbegérgomb, a háromujjas = görgő)

A kétujjast társítsd a görgőhöz.


Ha nincs ilyen lehetőség, akkor próbálj Chrome bővítményt, ahol a jobboldali és görgős gombnyomáshoz lehet beállítani, hogy hogyan nyissa meg a linkeket:

[link]

2017. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!