Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a konfighoz milyen...

Ehhez a konfighoz milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Alaplap: Gigabyte H81M-DS2

Videókártya: MSI GTX 1080

Processzor: Intel Core i7 7700K

RAM: 8GB Kingston

Táp: HKC USP 5580 580W - Most ez van (még a CPU és a GPU sem ezek) és tudom, hogy nagyon szar...



2017. okt. 28. 22:32
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Hú de kéne fejlesztenem már azt a bizonyos listámat ami tele van használható tápokkal, némely már nincs is a boltokban... A jó öreg XFX TS430...


Szóval ehhez a confighoz amit tudnék mondani így keret nélkül az:

-Corsair CX550M

-Corsair CS

-Corsair RMx vagy RMi

-Cooler Master G550M

-EVGA Supernova G3

-Be Quiet! Straight Power 10


Én ezeket tudtam mondani, mindegyikből jó lenne 550-600 wattosat venni, habár én is azt vallom, hogy a kevesebb néha több (főleg mert egy kissebb teljesítményű tápot könnyebb a hatásfok görbe legjobb pontján terhelni), ide már azért beterveznék ekkora egységeket.


Ui.: Ezen tekintetben sajnos már nem vagyok naprakész ezért ha valaki szeretné megoszthatja velem, melyik épp e best buy táp akár ilyen kategóriában!


Üdv.: Lecsó

2017. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Megnézem őket :D
2017. okt. 28. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a Seasonic Focus Plus 550W-t javaslom, de az EVGA G3 sem rossz.

Ha nincs rá keret akkor FSP Hidro X 450W.

#1.

CX550m eléggé túlárazott a Hyro X és az Integra M mellett.

A CS széria sem a legjobb és van bőven alternatíva.

A többi ok.

2017. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Focus Plus eléggé kevés van.

Akkor jó lesz a G3 is.

2017. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Látom ti értetek a tápokhoz nagyon :D Én nagyon nem... Ott kezdődik a problémám, hogy nem értem, hogy mi a különbség 2 550w-os táp között... :D
2017. okt. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!