Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC hardver rendelés, ilyenkor...

PC hardver rendelés, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval rendeltem pár hardvert, kihozta a futár, de utána vettem észre, hogy az egyik hardver nem egészen az, amit rendeltem (minimális különbség van a kettő között, könnyen összetéveszthető).

Ez eddig oké, mert jobb terméket kaptam, mint amit rendeltem, viszont a garanciapapíron az van amit én eredetileg akartam, és nem az amit kihozott a futár..

tehát így van egy hardverem, amire nem is létezik garancia?


Ilyenkor mit tudok csinálni?


Valaki volt már hasonló helyzetben? Leírná a folyamatot


Fontos lenne, nincs sok időm ezzel szórakozni :/


Előre is köszi. Mennek a zöldek a hasznos válaszokért.



2017. okt. 30. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Logikusan, igen, valószínűleg nincs garanciád rá perpill. Pontosan milyen hardver? Mert ha mondjuk RAM, akkor abszolút nem gáz, sok gyártó 10 év garanciát ad a modulokra.
2017. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy tápegységről lenne szó. "Simát" rendeltem, modulárisat kaptam, örülök neki, de így azért gáz, hogy elvileg nincs garancia rá.


Pl. Eladásnál mit mondanék? Vagy esetleg, ha gariztatásra kerülne sor?


Ennyi erővel vehettem volna egy garancia nélküli cuccot is.. :/

2017. okt. 30. 17:02
 3/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot a boltal, hogy rosszat küldtek, ha teljesen fair szeretnél lenni.


Én eladnám és rendelnék mégegyet. A különbözetet meg zsebbre vágnám.

2017. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam neki, azt válaszolták, hogy ha a sorozatszám megegyezik akkor nincs gond, használjam nyugodtan, de ha akartam volna akkor cserélték is volna, szóval korrekt volt a cég. Mentek a zöldek amúgy.
2017. okt. 31. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!