Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen a mai játékok el...

Ezen a gépen a mai játékok el futnak legalább 720p low-on PUBG és a re7 és stb legalább 18-20 fps-el?

Figyelt kérdés

A monitorom amúgy is csak 1440x900-as szóval full hd-ról szó sincs De ezen a gépen el futnak az mostani játékok:

GeForce GTX 650 2 GB

AMD Athlon x2 6400+

5 GB RAM

GA-MA69G-S3H alaplap

Toshiba 2.5" 360GB 16MB 7200rpm SATA3


A gépet most nem rég vettem meg a kérdést csak azért teszem fel mert még nem tőltöttem le a gépre semmit ,csak így az elején kíváncsi vagyok más mit mondana aztán tőltök le rá cuccokat , nos ezekkel a játékokkal akarok játszani PUBG re7,stb nél elég 720p full low-ba a 18-20 fps is na meg még akarok játszani a gta 5 ,titanfall 1,2, Kholat, Evil Within 1,2, Battlefield 1,Prey 2017,Doom 2016,Watch Dogs 2,Soma,Project cars,Mad Max Life is strange Before the storm ,Far Cry 4, primal,Assisin creed origins,Battlefiled 4,hardline,stb


Nos azzal tisztában vagyok ,hogy a procim a leggyengébb pont a gépben mivel 2 magos ,és még abból is egy gyengébb fajta ,nincs a 2.gen pentium G-k szintjén ,na de arra is keresek programot ,hogy az olyan játékok amik 2 maggal nem indulnak el induljon ,de a 2 mag amúgy is hátránytat meg az 5 GB RAm is kevés kicsit ,nos akkor ez a gép elvinné ezeket a játékokat 720p low-on vagy gondolom 1-2 játékot nagyobb grafikán nagyobb felbontáson is is elvinne pl a BF4-et vagy pedig sem?



2017. okt. 30. 20:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Na meg még ezekkel is akarok játszani Outlast 1,2 Dark Souls 3 ,de még van egy jó pár játék ezeken kívűl is amivel játszani akarok!
2017. okt. 30. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Légy oly kedves és írd le érthetőbben. A mondataidnak nincs se eleje se vége és olyan össze-vissza írod a dolgokat.

Aztán: Mi értelme van 18-20FPS-sel játszani? Nem vagyok FPS huszár, de legyen már folyamatos az a kép. Mert így csak darabos lesz a kép és rohadtul nem lesz élvezetes a játék. Senki nem szereti, ha szaggat, meg akad a játék.

2017. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maradjunk a teljesen low, 20 FPS környékénél, nagyobb felbontás, beállítás esélytelen.


Meg oké, hogy játszani szeretnél több mindennel, de a 360GB HDD nem lesz túl jó hozzá, mert egy GTA V 60-70 GB.


Én a helyedben eladnám az alaplapot meg a procit, és vennék legalább egy Asus P5Q alaplapot, meg egy Intel Core 2 Quad Q9550 vagy Q9650 procit, mert az az AMD proci vér gyenge bármihez is ma. 15-20 ezer Ft-ból megvan a proci meg a lap, és 8GB RAM-ot támogat, DDR2-t. A VGA maradhat, bár karcsú eléggé, mert a GTA V eléggé VRAM igényes, no meg nem a legfejlettebb konstrukció, hogy szépen fogalmazzak.

2017. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké én azt a 18-20 fps-t csak azért írtam mert én sem szeretem ha laggol egy játék ,de ha egyszer csak úgy fut el akkor úgy fut el ,és 18-20 fps azért még nem olyan brutál nagy lagg legalábbis ha ennyi fps-el megy egy játék még azért letőltöm ,de ha már ilyen 15 fps fölé nem nagyon megy akkor ki tőrlöm ,mert amúgy meg én egy 35+ fps-el már bőven meg vagyok elégedve kívéve cs.go-ban meg Rainbow Six Siegeben mert azokhoz a játékokhoz kel a 60 fps ,és az okés ,hogy el kéne adnom a procit meg az alaplapot és venni ujakat de most nincs időm üzletelni majd egyszer veszek Q9550 na meg hozzá lapot ,akkor ezen a gépen el futnak ezek a játékok valamilyen szinte vagy sem?
2017. okt. 30. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2017. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mind1 azért meg probálom ezeket a játékokat!
2017. okt. 31. 11:24
 7/8 A kérdező kommentje:
gta 5-öt letőltöttem és azt viszi 35-40 fps-el 1360x768-ba normla beálítások melett!
2017. okt. 31. 11:38
 8/8 A kérdező kommentje:
*normal
2017. okt. 31. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!